Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mettől megcsalás a megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mettől megcsalás a megcsalás?

Figyelt kérdés
Épp hogy összeért a szánk, szóvak fél csók volt. Ez megcsalás, ha én nem akaratam, de hagytam hogy fogdosson?

2018. nov. 6. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Ezt magadban kell érezned.

A nyáron lefeküdtem egy idegen lánnyal aki le is cumizott de nem éreztem azt hogy megcsalom a barátnőm mert nem éreztem vonzalmat. Elmeséltem neki otthon és jót nevettünk a hülye lányon.

2018. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%

Nekem

Szex a megcsalas meg komolyabb dolgok

2018. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A gondolattól a befejezésig
2018. nov. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Számodra valszeg az. Gondolom azért is írtad ki a kérdést mert bűntudatod van.
2018. nov. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát elég ribizli lehetsz, nem akartad de azért hagytad hogy fogdossanak...igen nekem ez megcsalás nem szeretem a könnyűvérű lányokat.
2018. nov. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
nem megcsalás. Nekem csak a szex számít annak.
2018. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Szerintem minden megcsalás,amin agyalsz és emészt. Ha megsem zavar,akkor te már elhitetted magaddal,hogy ez belefér. Itt kezdődik az egyéni morál.

Nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba.

2018. nov. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gondolatból tett lesz, na akkor.

Ha hagyod magad, akkor beleegyeztél. Gondold végig. Másképpen nemi erőszaknak számít. Az volt? Irány a rendőrség. Nem az volt? Szvsz megcsalás.

2018. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez már megcsalás. Én mindig arra gondolok, hogy hogyan esne, ha a szerelmem ezt tenné. Nyilván rosszul, és nem arra gondolnék, hogy minden rendben van a kapcsolatunkban, ha hagyja, hogy valaki fogdossa.
2018. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű a dolog.

Kérdezd meg a barátod/barátnőd hogy szerinte megcsalás volt-e.

Ha nem tudnád szemtől szembe, szemrebbenés nélkül megkérdezni tőle, akkor igen, megcsalás.

2018. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!