Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elhinnétek, hogy nem csal meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek, hogy nem csal meg?

Figyelt kérdés
Barátom mg a haverja megy 6 napra az efottra, nagyon jó a kapcsolatunk meg bízunk is egymásban, de mindenki tudja miről szólnak ezek a fesztiválok, hulla részeg mindenki, a fiúk csajoznak, a lányok pasiznak..ti nem aggódnátok, hogy a párotok megcsal?

2018. júl. 6. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
mint a szar, hogy megfog
2018. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy neked mi számít megcsalásnak. Ha a részegen, több emberrel való szex nem számít annak, akkor nem fog megcsalni.
2018. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem aggódnék a saját kapcsolatomban ez miatt,de a Te barátodat Te ismered milyen ember. Szerintem biztosan fog lányokkal beszélni ha szingli a barátja meg főleg,de megcsalni csak nem fog.
2018. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy volt, hogy az én barátom is megy majd a Soundra, de végül lemondta. Viszont amíg úgy volt, hogy megy, addig rengeteget paráztam ezen, tényleg nagyon féltem. Nála csak egy napijegyről volt szó, de még így is elöntött az ideg, ha arra gondoltam, hogy mi lesz ott. És itt nem is arról van szó, hogy benne nem bízom, hanem arról, hogy abban a több tízezer ittas csajban nem bízom, akik akárkivel összefeküdnének, a csók meg már köszönés előtt elcsattan náluk, mert ők most jól érzik magukat.


Szóval egyfelől azt mondom, hogyha szeret téged, akkor nem lesz semmi. Másfelől meg ott van a realitás, hogy 6 napot lesz több ezer csajjal körülvéve, részegen, ha ő nem is mászik rá másra, akkor is lehet, hogy őrá másznak rá és nem tud ellenkezni vagy ilyesmi. Amúgy az még egy nagyon jó taktika, hogy képzeld magad a helyébe. Ha te a barátnőiddel egy hetet végigbuliznál, te mennyit engednél meg az idegen fiúknak? Legalább táncolni szinte biztos, hogy táncolnál.


Elég nehéz helyzet amúgy. Szedd össze magad és bírd ki ezt a hat napot, kérd meg, hogy írjon mindennap. Aztán mikor hazajön, majd mesél. Ha megcsalt, akkor ennyit erről, jobb is lesz külön utakon, legalább kiderült, hogy már az első adandó alkalommal nem tudja magát visszafogni. Ha meg semmi nem történt, akkor legalább megerősödik a kapcsolatotok bizalom terén.


19/L

2018. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"meg bízunk is egymásban"

Ez így nem igaz!

Ha megbíznál benne, nem is írtad volna ki kérdésed.

.

Nem bízol benne, hogy tisztességes és csak te kellesz neki - és nem bízol magadban, hogy melletted tudod tartani.

2018. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
A 4-es mindent leírt!
2018. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ezt leginkább vele kellene megbeszélnek higgadt körülmények között
2018. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!