Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem vagyok mások számara fontos?

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy hiába ismerkedek neten vagy hiába ismerkedek személyesen, nem érdeklem másokat.

A mai napig ismerkedem emberekkel személyesen is és neten is.

De egyszerűen nem vagyok mások számára fontos.Nem kérdezik, hogy hogy vagyok, nem hívnak sehová.

Pedig nekem az ismerkedéssel nincs bajom, sőt az elmúlt években rengeteget ismerkedtem, de mindig csak én voltam érdeklődő.

Nem tudom mit csinálok rosszul, hiszen már volt olyan is hogy elmentem egy társaságba és ott a haverjaimnak a barátaival megismerkedtem.

De ugyan úgy nem történt változás és én is szeretnék elmenni otthonról és szeretnék egy-két embert akt tényleg érdeklem.

Azt gondoltam hogy ez idővel menni fog az ismerkedés során, de sajnos eddig nincs eredménye és már tényleg rengeteg emberrel ismerkedtem, de ők sosem akarták velem tartani a kapcsolatot.

Csak nem értem miért, pedig én érdeklődő vagyok.


2018. szept. 22. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Az érdeklődés itt nem biztos,hogy elég.Nem csak kérdezni kérdezni és kérdezni kell,hanem jól elbeszélgetni egy témáról és úgy biztos előjönnek még a témák,néha poént belecsempészni,hogy jófejnek gondoljanak és ők is keressenek.Lehet épp az a baj,hogy nagyon próbálkozol és azok az emberek akik neked fontosabbak ők nem éreznek így irántad.
2018. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy túl erőlteted a kérdéseket és beszélgetni kéne egy témáról.

További sok sikert!:)

2018. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet az oka, hogy túlságosan rágörcsölsz a témára. Próbálj meg természetesebb lenni, ne feltétlenül komolyan szándékkal ismerkedj, csak engedd el magad, és fogd fel úgy, hogy majd lesz valami.
2018. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komoly*
2018. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!