Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek szerintetek van valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek szerintetek van valami jelentősége vagy egyáltalán nincsen?

Figyelt kérdés

Az elején leszögezném, hogy nem vagyok lájkéhes, sőt az sem izgat hány lájk van rajta.


A családom eléggé lenéző velem szemben.

Azt kaptam, hogy semmit nem fogok elérni, hogy majd a híd alatt fogok lakni, stb...


Viszont azt figyeltem meg, hogy egy ideje ismertebb emberek és zenekarok kezdenek el követni, meg lájkolni a képemet, úgy hogy semmit meg senkit sem jelölök meg.

Az oldalon nem is nagyon tevékenykedem, így fogalmam sincs hogyan találnak rám.


Szerintetek ez hozhat a jövőben valamilyen sikert?

(mármint nem a lájkra értem, hanem hogy ismertebb emberek nézegetik a profilomat)

Én nagyon szeretek zenével foglalkozni, meg youtube-on is tevékenykedem, aztán ezáltal kíváncsi vagyok, hogy ez jelenthet-e valamit vagy sem.

Bocsi, de nem tudom milyen kategóriába kellett volna ezt írnom...

És nornális választ szeretnék rá kapni!


2018. szept. 11. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincsen. Kivéve ha az odaladra zenés videokat toltesz fel
2018. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!