Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, nyári munka gyanánt Ausztriában dolgozom. Itt ismertem meg egy 20 éves, nem magyar srácot, akit nagyon kedvelek. Nem beszélünk közös nyelvet, ő oroszul, románul és ukrán oroszul tud, én angolul, magyarul és németül. Megpróbalunk beszélgetni, valamennyi magyar és német kifejezés ragadt rá a kollégáktól. Ha nem tudja, mit mondok, elmutogatom. Szóval nehézkesen, de megértjük egymást.

Suli kezdetéig dolgozok itt, ő pedig 2 hónap múlva már nem fog ott lakni... Nem tudom, hogy mennyire lenne értelme belekezdeni valamibe, amikor kevesebb mint egy hónapunk maradt. Én tényleg nagyon kedvelem őt, kedves, aranyos, okos és segítőkész. Szerintetek? Nem hiszem, hogy ennyi idő alatt meg tudnám annyira ismerni, hogy szerelmes legyek belé, de tényleg igazán kedvelem. És az az igazság, hogy meghalok azért, hogy megcsókoljon.



2018. aug. 6. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nem vagy belé szerelmes,de azért majd meg halsz hogy csókoljon meg..Ebből az jön le nekem de lehet hogy csak én vagyok ilyen hatökör hogy te egy északás kalandot szeretnél vele mihamarabb.
2018. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok lefeküdni vele, nem vagyok olyan, főleg nem 16 évesen. Ráadásul szűz vagyok, szóval szeretném majd szerelemben elveszteni. Nem kezdhetek bele valamibe, ha nincs semmi esély rá, hogy működjön. Az természetes, hogy vonzódom hozzá és kívánom.
2018. aug. 6. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Bingó.Saját magad megválaszoltad a kérdésedet."Nem kezdhetek bele valamibe, ha nincs semmi esély rá, hogy működjön".Ha tisztában vagy az üggyel,akkor ne agyalj rajta.Abba viszont reménykedhetsz hogy lesz majd olyan,akivel értitek egymást (egyforma nyelven beszéltek),és közel van hozzád,és bejöttök egymásnak. Spoiler:én azt nem kérdeztem hogy te szűz vagy vagy sem :D az a te dolgod...Pláne 16 évesen..Szivem,13 évesen már csinálják a kis ribik,örülj hogy te nem vagy olyan.
2018. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem barátkozzatok össze, később facebookon tarthatjátoka a kapcsolatot úgy még talán könnyebb is a fordítók segítségével. Kapcsolatot nem erdemes, tekintve atávolságot és kommunikáció nehézségeit. Azzal ha tartjatok később a kapcsolatot veszíteni nem veszítesz semmit csak a későbbiekben nyerhetsz :)
2018. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Ha már nem beszéltek egymással külföldiül sehogysenem, akkor elmutogatod hogy dugjatok egy sort aztán csá.
2018. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!