Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél? Hogyan döntenel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Hogyan döntenel?

Figyelt kérdés

17 éves szűz lány vagyok. 9 hónap után szakítottunk a barátommal néhány hónapja. Volt egy idő mikor alkalmanként ő keresett engem egyébként nem beszéltünk, zűrzavaros volt akkor a helyzet közöttünk. Viszont most egy jó 1,5 hónapja folyamatosan beszélünk és találkoztunk is ami a lehető legjobban sikerült. Minden olyan volt, mint régen. És feljött a szex téma amit mind a ketten nagyon szeretnénk, viszont nekem volt egy "kikötésem" amióta az eszemet tudom és "felnőttem", hogy én olyannal szeretném elveszíteni akit szeretek 100%-ig és semmiképp sem bánnám meg. Naa most ezzel a sráccal abszolút eltudtam volna képzelni sőt csal közbe jöttek eü. gondjaim amik végett nem akartam.

A kérdés, hogyha hétvégén találkozunk náluk lefekudjün-e vagy maradjunk a szokásos pettingnél?


A szakítás egyébként hülye dolgok miatt történt szóval megtudnánk beszélni, oldani úgy, hogy később ne terjenek vissza!


2018. ápr. 11. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

"viszont nekem volt egy "kikötésem" amióta az eszemet tudom és "felnőttem", hogy én olyannal szeretném elveszíteni akit szeretek 100%-ig és semmiképp sem bánnám meg."


Maradj ilyen és ne állj be a pitsák közé!

Ha megtudnám,hogy a barátnőm a kapcsoalton kívül vesztette el, nos, addig lennék a barátja.

2018. ápr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt. Más meg nincs. Ő volt az első és azóta se volt senkim szóval nem "kapcsolaton kívül". Teljesen fer dolog lenne csak nem tudom mi lenne a helyes..
2018. ápr. 11. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Majd lesz más

És de, kapcsolaton kívül,mert nem vagytok együtt.

Mi a jó büdös francért nem férsz a bugyidba??

Ne a pi...áddal gondolkozz már, mint a legtöbb korod beli liba, szutyoknak könnyű lenni, tartással teli nőnek viszont nehéz, de megéri.

2018. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Haat ööh igen vegulis kapcsolaton kivul van, persze. De nem akepp ahogy az elso irta. Szoval nem csalasosan kapcsolaton kivul!

Legalabbis en igy ertelmeztem🙄

2018. ápr. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!