Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha lenne kulcsod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha lenne kulcsod az exed lakásához? (egyedül él)

Figyelt kérdés

..igencsak hosszu kapcsolat ert veget, de meg mindig vele fekszem es kelek.. nem birom kiverni a fejembol. mindent megtettem amit tehettem, sajnos tul sokat is, olyannyira, hogy mar elvesztettem magam. egyszeruen nem birom feldolgozni, hogy mar nem erdeklem, mikor en kb mindent vele szeretnek csinalni meg mindig..


a lenyeg, hogy van kulcsom a lakasahoz es szivesen ugykodnek ott valamit, hogy legalabb az egomnak jobb legyen


2017. jan. 12. 15:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
37%
attól függ ha szeretnél bosszút és kutakodni akkor mennyél el hozzá ha össze szeretnél vele jönni add vissza neki és kérj bocsánatot.
2017. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
bocsanatot? megis miert? mert tul odaado voltam es kidobott?
2017. jan. 12. 15:13
 3/12 anonim válasza:
akkor menjél be a lakásába.
2017. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A bosszúállás kicsinyes és gyerekes, a butáknak találták ki, a büszke és intelligens emberek megmutatják, hogy még azt sem érdemli meg, hogy foglalkozzanak ezzel.
2017. jan. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fekudj le az agyara. Vicces lesz mikor hazaer :))
2017. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tiniként?

Ha lenne az Exemnek lakása... Keresnék egy másik 50 éves pasit.

2017. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aha, tini és van lakása. Kis mákos.
2017. jan. 12. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha bemész oda magadat járatod le. Akármit is csinált a másik fél, ne süllyedj le az ő szintjére vagy az alá.

Én meg tudtam az exem facebook jelszavát és mégsem irkáltam tele hülyeséggel amikor kidobott, meg sem fordult a fejemben.

2017. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha bemész és kutakodsz, szétversz, elviszel valamit / nem adod vissza a kulcsot, akkor elég szánalmas vagy...
2017. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, ha bemész és bármit csinálsz, feljelenthet illetéktelen behatolás miatt? Az, hogy van kulcsod, nem mentség, hisz gyakorlatilag semmi közöd nincs már hozzá.

Te dolgod, de, biztosan megér neked egy kis bosszuállás (dedo szint) ki tudja, mekkora büntetést (pénz-, vagy szabadságbeli)?

2017. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!