Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha lenne kulcsod...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha lenne kulcsod az exed lakásához? (egyedül él)

Figyelt kérdés

..igencsak hosszu kapcsolat ert veget, de meg mindig vele fekszem es kelek.. nem birom kiverni a fejembol. mindent megtettem amit tehettem, sajnos tul sokat is, olyannyira, hogy mar elvesztettem magam. egyszeruen nem birom feldolgozni, hogy mar nem erdeklem, mikor en kb mindent vele szeretnek csinalni meg mindig..


a lenyeg, hogy van kulcsom a lakasahoz es szivesen ugykodnek ott valamit, hogy legalabb az egomnak jobb legyen


2017. jan. 12. 15:09
1 2
 11/12 anonim válasza:
Locsolj szét a szőnyegen és a padlón egy liter szalmiákszeszt. Utánna nem lehet megmaradni a lakásban a szag miatt.
2017. jan. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért követnél el törvénytelenséget, vagy gyűlöletből fakadó tetteket?

Te magadat olyannak tartod, aki ilyeneket tesz?


Részvétem az exeknek, ha ilyen vagy!

2017. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!