Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszeretném lyrics prankelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretném lyrics prankelni a fiút aki tetszik! De melyik zenével?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nemrégiben ismertem meg. Nem igazán beszélgetünk, sőt egyszer beszéltem vele messengeren akkor is keveset de megszeretném próbálni vele ezt a pranket. Valakinek valamilyen zene ötlete?

2018. júl. 23. 16:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
DESZPÁSZÍTÓ!!
2018. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, én szurkolok, hogy ne így legyen nálatok.. De a srácnak, akinek tetszem (3 évvel idősebb nálam, ráadás nem is jön be.. amikor ramirt, meg nem is ismertem, szimplan betettek mindkettőnket egy Messenger csoportba még októberben.. Bejelölt én meg vissza) szintén lyrics prankkel próbálkozott, az All of mevel.. 3 mondat után kitaláltam, rákérdeztem, hogy "All of me?", majd onnantól kezdve próbált beszélgetést kezdeményezni velem, de nem igazán hagytam 😅


Remélem a srác nem ilyen lesz, és nem ijesztegetesbol írtam ezt le.. De szamits arra, hogy miután lemegy a prank, kell egy téma.. Ne hozd magadat kínos szituba egy "Amúgy mizu?" Kérdéssel..


Hajrá ^^

2018. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=1NF2Y5gmtf0


A kisleány szót helyettesítsd mondjuk kisapámmal.

2018. júl. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kicsit lejárt dolog ez a dalszöveg prank, szerintem gyorsan levagna hogy mi is az, mert biztos nem te vagy az első lány aki ezt megteszi vele xdd
2018. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!