Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszeretném lyrics prankelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszeretném lyrics prankelni a fiút aki tetszik! De melyik zenével?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nemrégiben ismertem meg. Nem igazán beszélgetünk, sőt egyszer beszéltem vele messengeren akkor is keveset de megszeretném próbálni vele ezt a pranket. Valakinek valamilyen zene ötlete?

2018. júl. 23. 16:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%

Ez szerinted jó ötlet? Hát ok...


Audiopoéta - Kussmá'

2018. júl. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazából angol zenére gondoltam amit lefordítanák magyara. :))
2018. júl. 23. 16:25
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez a legjobb ötlet egy ismeretlennel aki tetszik? Az oviban vagyunk ahol aki tetszik meghúzzuk a haját? Nőj már fel azzal nem vágódsz be ha megszívatod. Beszélgess vele...
2018. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem arról hogy jó ötlet e...
2018. júl. 23. 16:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pe cimpoi,Dübörög a ház,Sandstorm :D


Hülyéskedek.

Szerintem ne ezzel kezdj,próbálj meg előbb kialakítani vele napi beszélgetős rutint,utána jöhet valamilyen zene.

Én a helyedben a kiszemeltemnek biztosan akkor már valamilyen romantikus szövegű dallal prankelnék,de olyan énekessel,akit szeret. ;)

2018. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

I just had sex

a The Lonely Islandtol

2018. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nirvana - Rape Me ;)
2018. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De ha konkrét dal kell:

Shawn Mendes:

Where Were You In The Morning,Perfectly Wrong,Particular Taste,Mutual,Queen, Fallin' All In You

De még mindig tartom,amit mondtál:beszélgess még vele,kérdezgessed,hogy melyik a kedvenc bandája,és tőlük válassz.

Én legalábbis biztosan így tennék,mert ha ő nem is venné észre az utalást,csak annyit,hogy jééé,hát ez xy,a kedvencem,akkor is engem boldoggá tenne,hogy kerítettem annyi figyelmet rá,hogy pl. egy romantikus dalt választasz.

2018. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Jó jó, tudom, őskövület vagyok a kemény 20 évemmel.. De elárulná valaki, hogy mijaza lyrics prank???
2018. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
#9 Én akkor már 15 évesen is öreg vagyok
2018. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!