Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akire sokat gondolok szerintem cuki mindig érdekel mivan vele mitcsinál éppen folyton az adatlapját nézegetem figyelem mikor van fenn ha meglátom az egyik képét elmosolyodok ha élöben látom nem tudok nem a szemébe nézni folyton arrol ábrandozom hogy milyen jó lenne vele beszélni vagy azt hallani töle hogy cuki vagy vagy stb..

Ha rágondolok nm tudok nem elmosolyodni ha kimondják a nevét a barátnöim elmosolyodok és folyton azon gondolkodom hogy vajon mit gondol rolam...

Szerintetek szerelmes vagyok?

14/l


2018. márc. 29. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Végig sem olvasom a kérdést. Ha szerelmes vagy belé, azt érzed.
2018. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyértelm hogy neked tetszik a fiú. De azért azt mimdom hogy ne legyél ennyire beteges, hogy mindig az adatlapjàt nézegeted, mert az màr durva. Meg hogy mikor van fent a közösségi oldalon...

Ha tetszik neked, akkor próbàld azt kimutatni, nézz a szemébe mikor beszélsz vele, mosolyogj, legyél a közelébe. Sokat beszélgess vele

2018. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából nm egy városban lakunk nagyon néha futok ossze vele versenyeken
2018. márc. 29. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, szerelemes vagy belé! Hódítsd meg! Hajrá ;)
2018. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mégis hogyan kelenne meghóditanom?
2018. márc. 29. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor a versenyeken beszélj vele, ismerkedjetek! :) Vagy ott az internet. Ilyen helyzetekben kifejezetten hasznosak a közösségi oldalak. Ismerkedjetek, beszélgessetek, aztán találkozzatok, ilyenek.

#3 voltam

2018. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom hogy amikor valaki azt mondja beszelgessetek az nem igy megy mert nehez velem ugyanez van/volt de meg fognak oldodni a dolgok, ha ugy kell lennie osszehoz titeket a sors, ha nem hat nem, de valoszimuleg tetszik neked az alapjan amit elmondtal. Ha szerelmes vagy bele erzed ;) Mindenesetre sok sikert! 15/l
2018. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!