Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy fiú szerelmes belém, és azt hiszi, hogy én is belé?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem meg egy fiúval még szeptemberben, 1 hónappal később találkoztunk is. Nagyon kedves, figyelmes, de szegény nagyon csúnya, ami miatt ránézni sem tudok. Az a fajta fiú, aki senkinek se tetszene, mert tényleg csúnya. Hogy elhiggyétek, meg is mutatnám, de nem akarok szemét lenni vele szemben. Eleinte nem zavart a külseje, mert nem vagyok felszínes, de most hogy egyre komolyabbra fordult a dolog, én meggondoltam magamat a járással kapcsolatban. Nem akarok tőle semmit. Hogyan közöljem ezt vele normálisan? 23 éves, szűz, nem volt még sosem barátnője... Én 15 éves vagyok.
2018. márc. 7. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nem tetszik akkor ne jöjj össze vele szánalomból annak semmi értelme. Nekem is fájna ha az ő helyében lennék de akkor sincs értelme ha az egyik fél semmit nem érez. 17f
2018. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figy én is voltam már ilyen helyzetekben nagyon sokszor, mert valamiért tök sok pasi akart velem járni, pedig én mindig csak barátként beszéltem velük, de mindig belém zúgtak, nem hazudok volt köztük helyes és kevésbé helyes ember is, de egyszerűen nem erőltethet rád senki semmit, ha te nem akarod, sajnálod vagy sem , őszintén mond meg, hogy nem érzed ugyanazt, de azért finoman, 23 éves meg kell értenie, ráadásul nem egy 15 éves lánytól kéne várnia, ha eszembe jutna valami, az első dolog az lenne, hogy így próbálná elvenni a szüzességét, hogy 24 évesen ne legyen annyira gáz.


De ez nem a te problémád.

Hitetni felesleges, vagy ha komolyan is akarnád, nem tudom, hogy te szűz vagy-e még, de csak képzeld el magad vele...


Nekem is volt pár kínos szitum, sajnáltam is őket, jó embereknek tűntek, de ez van. Az érzelmeket nem szabad erőltetni, majd jön más a te és az ő életébe is aki oda való.

2018. márc. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!