Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akibe tavaly szeptember óta bele vagyok zúgva, a gond ott kezdődik hogy akkor ismertem meg körülbelül, ő pedig a dumájával rögtön elcsavarta az eszemet. Azóta kisebb nagyobb megszakításokkal beszélgetünk, sokat. Volt egy időszak amikor úgy tűnt hogy neki is tetszem én, de azt mondta nem akarja elrontani a barátságot, nos igen rengetegszer összevesztünk az miatt hogy én többet akarok ő pedig állítása szerint nem akar elveszíteni ha szakítunk, mert túl fontos vagyok neki. Most megint beszélünk, minden nap, általában ő ír rám, viszont barátnője van.. Nos igen ez a következő probléma hogy közben pedig nekem ír olyanokat mint akinek én vagyok a top 1. Nos igen, féltékenykedni is szokott, és én meg nem tudom hogy mit is kellene most tennem. 17/F és 16/L -ről van szó.

2018. márc. 29. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Komolytalan a srác. Gondolj bele mi lenne ha te lennél a barátnője és másik lánynak írogatná hogy ő a "top 1". Rosszul esne, nem?!

Belezúgtál, de valószínű csak akkor jönnél rá milyen is valójában ha vele lennél...de csalódnál is benne gyorsan.

2018. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem csak játszik veled ..
2018. márc. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!