Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, ha tetszik egy fiú a suliból?

Figyelt kérdés
Volt már barátom, de akkor igazából a fiú volt az, aki közeledett felém, illetve kezdeményezett nálam. Most fordított a helyzet. A fiúval egy suliba járunk, évfolyamtársak vagyunk. Egy diáknapi buli előtt egy társaságban voltunk, ott pár szót váltottunk, de ennyi (ez áprilisban volt). Mostanában figyeltem fel rá igazán, barátnőm hívta fel rá a figyelmem, hogy emlékszem-e rá, ő is ott volt azon a helyen (amit fent említettem) és hogy ő ismeri is, én ismerem-e. Később feldobta nekem Tinderen a srácot, de nem vagyok híve annyira annak az alkalmazásnak több okból kifolyólag, ezért inkább Facebook-on jelöltem be, mivel még nem volt az ismerősöm. Aztán végül Tinderen is jobbra húztam, és mint kiderült, ő is like-olt engem. De mint mondtam, alig ismerem őt és ezen változtatni szeretnék. Az lenne tehát a kérdésem, hogy érdemes lenne írni neki (először csak egy sziát) mondjuk Facebook Messengeren? Vagy hogy reagálnak általában a fiúk egy lány kezdeményezésére? Oh és az nem tudom mennyire fontos, de ő a diákönkormányzat elnöke a sulinkban, ezért is tartok kicsit attól, hogy írjak neki... :) A fiú 18 éves, én pedig 17 vagyok. Bármilyen választ, tanácsot előre is köszönök! :)
2017. dec. 3. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tinder meg face meg ráírás... egy 17 éves lánytól többet várnék el.

Mellesleg ne kezdj bele ilyen ráírós udvarolgatásba,nem a te dolgod. Áprilistól eltelt 7 hónap,ha akart volna valamit,lépett volna.

2017. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ma, a 21. században az lenne a sztenderd, hogy odamennének egymáshoz az emberek csak úgy, random, ismeretlenül beszélgetni egymáshoz a suliban, megtenném. De nem ez a helyzet. Furán venné ki magát, ha odamennék hozzá. Nem sok jó reakcióra számíthatnék és szokatlan lenne. Ám ha mondjuk írnék neki, beszélnénk pár szót, megbeszélnénk esetleg, hogy suliban összefutunk, vagy valami, az már inkább jellemző a mai világra. És mint írtam a kérdésemben is, nem veszem én sem ismerkedési alapnak a Tindert, meg a Facebook-ot, de ilyen esetben ott kezdődnek a dolgok.
2017. dec. 3. 15:33
 3/13 anonim ***** válasza:

#2: És az az opció nem érvényes,hogy lány létedre nem kezdesz el nyomulni,mert az nem nőies?

Ha észrevett volna, áprilistól jelezte volna.

Mellesleg nem értem ezt a női felfogást, hogy valakivel néhány szó beszélgetés után már így az egekben repdes,hogy "akaroooooooooom", miközben scak egy idegen, mint a többi.

2017. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3: Ki beszélt itt nyomulásról? Az ismerkedés és a nyomulás között óriási nagy különbség van. Természetesen olyat nem csinálnék, hogy mikor egyértelmű, hogy az illető nem szeretne tőlem semmit, próbálnám ráerőszakolni magam. Igen, az nyomulás, és idegesítő. És egyébként nem biztos, hogy írt volna, mivel a fiúk közül is vannak visszahúzódóbbak. Plusz ne értsétek félre, nem áprilistól tetszik. Ez körülbelül 2 hete van így. Akkor úgy nem keltette fel az érdeklődésemet, és lehetséges hogy ezzel ő is így volt. De azóta telt el idő... És én nem mondtam, hogy "akaroooooom", hanem csak annyit, hogy szeretném megismerni. Az még nem házasságot jelent. Az is lehet, hogy miután jobban megismertem, már nem lesz olyan szimpatikus vagy hasonló. Mindenesetre köszönöm az eddigi válaszaitokat, bár még arra jó lenne, ha tudnátok válaszolni, hogy hogyan reagálnak/regagálnának a fiúk csak úgy általában, ha egy lány kezdeményezne, tehát írna neki, stb? :)
2017. dec. 3. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:

Szóval felébredtél 2 hete, és valami megváltozott ennyi idő eltelte után. Ez egyre jobb :D

Na de a másik kérdésre válaszolva: Nem szeretem a kezdeményezős lányokat. Aki ezt csinálja, nem látom benne a tartást, amitől számomra egy lány vonzó. Nagyon! Talán azt hinném,hogy előttem még vagy 5 másik pasival is ezt csinálta, csak velük nem jött össze.

Nem is értem, mi történne,ha várnál egy másik srácra, aki kezdeményez majd. Ő is csak egy idegen lenne,mint ez a srác, semmi különbség.

2017. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Aham, értem, köszönöm. Tapasztalatom szerint ez a várok a csodára módszer nem egy bevált dolog, nemtől függetlenül. Plusz mostanában, ahogy észrevettem, sok fiú csinálja azt manapság, ami tipikusan inkább lányos lenne, hogy csak epekedik, de nem mer lépni. És nem tudom neked megmondani, hogy miért, eddig igazából sosem volt ilyen, hogy ennyire meg szerettem volna megismerni valakit. Nem baj, ha nem érted, én sem értem, ez miért van, de így van. Szerinted/szerintetek az egyáltalán nem lehetséges opció, hogy írok neki, jól alakul a beszélgetés és ő is kedvelni fog engem?
2017. dec. 3. 18:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Te olyan vagy, mint egy politikus. Mindent megmagyarázol.

Próbálod az összes választ megcáfolni.

Kész terved van arra,hogy mit akarsz csinálni, úgyis ráírnál,ha 99 nem és 1 igen válasz érkezne, úgyhogy igazából a kérdésed értelmetlen.

Igen, lehet szimpatikus lennél neki, ha ráírnál, de lehet,hogy beégetnéd magad. Mi ezt nem tudjuk.

2017. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szeretném elkerülni a félreértéseket. És nincs kész tervem, ezért tettem fel a kérdést. Azt hiszem, nem fogok ráírni. Köszönöm szépen a segítséget! :)
2017. dec. 3. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj neki.
2017. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a fenti alfahímre. Szerintem neked nem olyan srác tetszik mint amilyen ő. Ha valóban úgy vetted észre, hogy egy csendes-félénk srác akkor nyugodtan kezdeményezhetsz ilyen módon. Ha pedig ő az elnök akkor tényleg könnyű dolgod van, bármit kérdezhetsz a sulival/programokkal kapcsolatban. Ilyen vagyok én is: csak epekedek a kiszemelt lány után és várok rá, de lépni nem merek. Minden nap arra várok, hogy hátha bejelöl ismerősnek. Mondanom sem kell, hogy roppant boldog lennék ha ez be is következne. Még egyszer is mondom, hogy írj neki!!! 20/F
2017. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!