Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a sulibol egy fiu....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a sulibol egy fiu. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A sulibol tetszik egy fiú nagyon, együtt járunk sportkörre.Amikor meglátom vagy rágondolok akkor felgyorsul a szívverésem nagyon. Fogalmam sincs hogy mit tegyek de nagyon szar érzés. az osztálybolmeg ismer két csajt akiket én nagyon nem birok és szerintem majdnem mindennap megbeszél velük. mit tegyek?

2015. okt. 10. 15:55
 1/2 Levente777 válasza:

Kapcsolj rá!

Ha elutasít téged, akkor várnod kell, ha már így alakult...

2015. okt. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy (most mit csodálkozol ezen a kezdésen), akkor nem ajánlom, hogy rákapcsolj (ahogy az előző mondta). Magamból kiindulva, mert engem zavarna, ha egy lány elkezdene rám hajtani. Nyomulós csaj szerintem gáz. TERMÉSZETESEN ez nem azt jelenti hogy legyél passzív vele. Beszélj vele, mosolyogj rá, stb...jelzést kell adnod, és ha bejössz neki, kezdeményezni fog. Mert ez a pasil dolga (sajnos).

17F

2015. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!