Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, ha tetszik egy fiú a suliból?

Figyelt kérdés
Volt már barátom, de akkor igazából a fiú volt az, aki közeledett felém, illetve kezdeményezett nálam. Most fordított a helyzet. A fiúval egy suliba járunk, évfolyamtársak vagyunk. Egy diáknapi buli előtt egy társaságban voltunk, ott pár szót váltottunk, de ennyi (ez áprilisban volt). Mostanában figyeltem fel rá igazán, barátnőm hívta fel rá a figyelmem, hogy emlékszem-e rá, ő is ott volt azon a helyen (amit fent említettem) és hogy ő ismeri is, én ismerem-e. Később feldobta nekem Tinderen a srácot, de nem vagyok híve annyira annak az alkalmazásnak több okból kifolyólag, ezért inkább Facebook-on jelöltem be, mivel még nem volt az ismerősöm. Aztán végül Tinderen is jobbra húztam, és mint kiderült, ő is like-olt engem. De mint mondtam, alig ismerem őt és ezen változtatni szeretnék. Az lenne tehát a kérdésem, hogy érdemes lenne írni neki (először csak egy sziát) mondjuk Facebook Messengeren? Vagy hogy reagálnak általában a fiúk egy lány kezdeményezésére? Oh és az nem tudom mennyire fontos, de ő a diákönkormányzat elnöke a sulinkban, ezért is tartok kicsit attól, hogy írjak neki... :) A fiú 18 éves, én pedig 17 vagyok. Bármilyen választ, tanácsot előre is köszönök! :)
2017. dec. 3. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Alfa hím, ez jó :D :D
2017. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyébként írtam neki azóta, és tök jól elbeszélgetünk :D
2017. dec. 4. 20:30
 13/13 anonim ***** válasza:

A fiú még nem tudja,hogy inkább messziről kerülnie kéne :D

itt köszönöd a segítséget , aztán mégis rátapadsz,hiszen atz élet nem megy tovább pasizás nélkül.

2017. dec. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!