Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy a barátnője...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy a barátnője megcsalja, ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú, aki régóta tetszik, de ő nem velem jár. Viszont tegnap láttam a barátnőjét egy másik sráccal. Elég egyértelmű volt, hogy nem csak barátok, legalábbis én nem szoktam a barátaimmal smárolni.

Szerintetek mit tegyek? Úgy érzem, szólnom kellene a srácnak, de igazából nem sok közöm van a kapcsolatukhoz.

Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 23. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiderül, hogy te mondtad meg a srácnak (márpedig ilyenkor kiderül általában), akkor csak neked lesz rosszabb. Tudom, hogy bejövős fiú meg estébé, de ezt hagyni kell, hogy ő jöjjön rá. Nehogy a "barátnő" bosszút álljon rajtad. Remélem segíthettem.
2018. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se te legyél az aki elmondja.Rosszul fogsz kijönni belőle, főleg ha tagadja és esetleg azt mondja a baràtjànak, hogy te talàlta ki mert tetszik neked. Ha nyílvànosan smàrolgat vissza fog jutni a sràchoz akkor is ha te kimaradsz belőle
2018. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindenképpen szólni akarsz, hagyj neki valahol egy cetlit...elkezd gyanakodni majd
2018. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!