Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy anyukám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy anyukám megkedvelje a barátom? :D

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk a barátommal nem kezdődött fényesen, és anyukám nem annyira kedveli őt, és szeretném ha ez megváltozna csak nem tudom mit tehetnék :D

Aki ilyen helyzetben van annak megköszönném a válaszát :3


2018. márc. 20. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ilyen helyzetben, de szerintem úgy tudnád megoldani a helyzetet, hogyha pl kettesben vagy anyukáddal, akkor beszélhetnél arról, hogy a barátos milyen rendes, emeld ki a poritív tulajdonságait. Vagy szervezz egy-két közös programot, amik segítségével anyukád közelebbről is megismerheti a barátodat! Sok sikert! :)
2018. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonoom igazabol az a baj hogy azt sem szereti annyira ha vele vagyok..szoval nemtudom mennyire orulne kozos programnak :D
2018. márc. 20. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Oh, hogy a kapcsolatotokat sem nézi jó szemmel?

Figyelj, minden tiszteletem anyukádé, de beláthatná, hogy ezzel csak neked árt. Te szereted a fiút, ő is szeret téged, akkor ezt a kapcsolatot anyukádnak is el kéne fogadnia. Nem az ő barátja a srác, hanem a tied. (Persze csak akkor, ha nincs valami nyomós oka a tiltakozásának, amit alá tud támasztani, be tudja bizonyítani, hogy a fiú rossz hatással van neked, de én most nem feltételezek ilyet, ahhoz nincs jogom). Szóval szerintem győzd meg anyukádat arról, hogy minden a legnagyobb rendben van a barátoddal, és hogy Te nagyon szereted a barátodat, és akkor biztosan ő is beadja a derekát.

Sok sikert! :)

#1 voltam

2018. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezzel a nevvel nem csoda hogy nem tudod mit kell csinalni! Amugy valoszinu hogy a vegen anyadnak lesz igaza mindenrol szoval...

Amuy meg neked az eg vilagon semmit nem kell tenned,kiveve ha randi gurus akarsz lennni!

Ebben a helyzetben az "iďètlen " baratodnak(ahogy anyad mondja) kell megkedveltetnie magat az anyaddal!Ha erre nem hajlando vagy nem tudja hogy kell akkor anyadnak drukkolok!

2018. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak hasonló helyzetben voltam. Az előző barátomat a szüleim

nem kedvelték, mint kiderült, volt rá okuk. Nem tudtak róla semmit, egyszerűen nem volt nekik szimpatikus. Én nem próbáltam őket kifejezetten meggyőzni, elfogadták, hogy vele vagyok.

2018. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!