Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá az anyukám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá az anyukám hogy ittaludhasson a barátom?

Figyelt kérdés
Szilveszter este szeretném hogy ittaludjon, anya nem lesz itthon és azt mondta hogy én is meg a tesóm is áthívhatunk valakit, de én a barátomat akarom amit anya nem akar megengedni. Pedig semmi olyan nem történne, ami eddig ne történt volna..megértem hogy félt vagy nemtudom, de több mint egy éve együtt vagyok a barátommal, mégse szeretné hogy ittaludjon..hogy győzhetném meg?

2017. dec. 15. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
ha nem lesz otthon ne mondd el neki..
2017. dec. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De előreláthatólag kb az éjszaka közepén haza fog érni :/
2017. dec. 15. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nyíltan megkérdezném tőle, hogy miért nem engedi, és hogy tehetsz/tehettek-e valamit azért, hogy ez változzon. Nyilván azért nem pont így, hanem kedvesebb, bőbeszédűbb hangvételben.


Szülők ellen általános tipp, hogy ne légy makacs, és ne beszélj vissza semmiképp, mert az csak ront a dolgon. Helyette egy kicsit könnyedebb, esetleg némi humorral feldobott társalgást próbálj kialakítani vele.

2017. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én meg éjfélkor sütőtökké változom, addig lépjen le

Inkább másfél órával előbb, minthogy még ott előtte próbáljon meg kiosonni. Ja de várjál, hogy konkrétan ott aludni? Hát az már kemény dió. Inkább akkor arra próbáld meg rávenni, hogy te aludhass nála, de ha kamuzni próbálnál, hogy akkor barinődnél alszol, akkor átlátna a szitán. Vagy cuccoljatok ki a garázsba:) Vagy akkor ne egy ágyban aludjatok; de mondjuk még az se jó, szerintem hajthatatlan lenne anyukád. Ha valamihez szilárdan ragaszkodik. És egy szintig ez érthető is teljesen.

2017. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindenképp ő aludjon itt, mert előtte ahova el akarunk menni messze van az ő otthonától.

Hazudni nem fogok, mert tuti lebuknék, és anya se bízna bennem többet.

Próbáltam így lazábban győzködni, de azt mondta nem szeretné mert hogy fiatalok vagyunk, de más dolgokat meg simán megenged amit ennyi idős ismerőseimnek nem engednének meg a szülei..

16 évesek vagyunk

2017. dec. 15. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
16 évesen te csak a saját ágyacskádban .Egyedül
2017. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És ahhoz mit szólna, ha a testvéreddel közösen töltenétek a szilvesztert úgy, hogy valami közös programot terveztek 4 személyre? Nyilván nem olyan, mintha kettesben lennétek, de a semmitől jobb. Illetve nem tudom, mennyire ismerik a srácot a szüleid? Mert ha nem annyira, érdemes lehet áthívni még szilveszter előtt, valami közös családi programra, hogy jobban megismerhessék.
2017. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
9%
Rékacica! Miért szeretnéd, hogy a kis kuki veled aludjon?
2017. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!