Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Anyukám nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Anyukám nem enged a párom lakására.

Figyelt kérdés

Párom 22, én 17 éves vagyok.

Jártam már a barátom lakásán, az első randink is ott történt. Egy ideje viszont anyukám nem engedi csak azt, hogy nálunk találkozzunk. Ez eléggé elszomorít mindkettőnket, mivel a szüleim és a 3 fiú testvérem nem hagynak minket kettesben. Megértem hogy félt, de ezzel megbántja a barátomat is, mert azt állítja hogy megakar erőszakolni. Próbáltam már anyukámmal beszélni, de minden alkalommal kiakadt. Mi erre a megoldás?



2017. jan. 30. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Próbálj erős érveket keresni. Es meggyőzni. Ha akkor is meggyőzhetetlen marad akkor mond hogy a bnődnél alszol. Tudom nem szép dolog a hazugság de ha nem lehet meggyőzni akkor nem tudom hogy mit lehetne tenni. Vagy nem tudom mit kéne tenned:/
2017. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem enged el téged meg őt akkor először menjetek el úgy hogy anyukád is ott van aztán majd meglátja hogy nincs semmi baj akkor majd engedi.De esetleg a párod is beszélhetne anyukáddal erről.Elnondjátok neki hogy mit érzetek ha nem enged el.Íy jobban átfogja látni a helyzetet.
2017. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Talán nem akar még unokát. Vársz egy évet, aztán azt csinálsz, amit akarsz. Vagy amire futja a pénzedből.
2017. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 KnightBalazs ***** válasza:
100%
Az anyukák nagyon féltőek. Nálunk, bár fiú vagyok, úgy tudtuk kiküszöbölni, az ilyen helyzeteket, hogy sokszor írtam miközben kint voltam, vagy kompromisszumokat kötöttünk. De mindenképpen jó lenne anyukáddal elbeszélgetned. Barátságos hangnemben. Ha egyből beleugrasz a téma közepébe talán nem is fog hajlani a megbeszélésére. Először indíts egy két bókkal. Hízelegj majd szép óvatosan vezesd fel a témát hátha úgy hajlandó lesz beszélni veled.
2017. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm! :)
2017. jan. 30. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátoddal együtt üljetek le az anyukáddal beszélgetni.

Hogyha jobban megismeri őt, megkérdezi mi a célja a lányával, mit terveztek, stb... Akkor be kell látnia, hogy nem akar rosszat tenni veled a barátod.

Ez nálunk is így volt, bár inkább a barátom jön mihozzánk. De anya kikérdezte mindenről, amikor kettesben voltak. :D

2017. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 longlife ***** válasza:
94%
Ne hazudj anyudnak.Még ha #1 es említette is.Ne a hazugságok folyamán haladjon a kapcsolatotok.utóbb kitudódik,és akkor oda a bizalom anyud felé.
2017. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Igen, gondoltam rá, hogy párom beszéljen erről anyukámmal, de szegény elég félénk és magának való típus.

Továbba válaszolva az utolsó kommentelőnek, nem szeretnék hazudni, tudom milyen következményekkel jár és abból inkább nem kérek. Biztos csak rontanék a helyzeten. :D

2017. jan. 30. 21:18
 9/9 DakotaDamon válasza:
Hát én azért tökre megértem az anyukádat. Szerintem a legjobb az lenne, ha egy ideig engednétek az akaratának, és inkább csak nálatok vagytok, ki lehet bírni. Elmentek valahova enni/kávézni vagy valamit csinálni kettesben, aztán nálatok vagytok. Előbb-utóbb, ha jobban megismeri a barátodat, megjön a bizalma is, és talán a barátod is jobban megnyílik neki, akkor meg már tudtok beszélgetni a továbbiakról.
2017. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!