Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy osszejojjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy osszejojjon a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy csendes lany az osztalyban, nagyon tetszik, nen tudok masra se gondolni, eloszor ugy festett mintha en ia bejonnek neki, de most ezt vmiert nem erzem. Hogy kerulhetnek kozelebb hozza ha egyaltalan nem bobeszedu? Ritkan kerdez vissza, es ha valaszol akkor rovid mondatokban valaszol. Elhivtam mar magammal parszor, de mindig nem tudom a valasz, meg h majd meglatjuk, majd hnap megbeszeljuk stb.. En nagyon akarom ot, es nem tudom mit tehetnek annak erdekeben h a dolog megvalosulhasson. Tanacstalan lettem.

2016. dec. 3. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
És ha egyszerűen megmondanád neki h tettszik? És ha nemet legalább tudod, h mi a szitu.
2016. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, megfordukt bennen, utana talan konyebb is lesz elfelejteni.
2016. dec. 3. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!