Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretett hiányos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretett hiányos vagyok, mit tehetnék ellene? :' (

Figyelt kérdés

Ma reggel a buszon beültem hátra,majd elém egy szerelmespár.Rossz volt nézni.Mármint nem azt,h szerelmesek hanem,hogy van az illetőnek valakije.Az volt a legsz*rabb mikor egymást fújták.Ahh annyira rossz volt nézni,hogy nekik milyen jó.Nekem meg senkim:s

Mit tehetnék ez ellen?:SSS (A szeretett hiány ellen)

16F


2016. szept. 24. 15:29
 1/8 True Damage ***** válasza:
92%
Tudom hanyat fogod dobni magad a meglepo valasztol de ismerkedj.Meg a net is tele van olyan oldalakkal ahol tudsz lanyokkal dumalni.
2016. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Legegyszerűbb, próbálj magadnak te is valakit találni, felesleges sajnáltatni magad..
2016. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Apró dolgok. Pl.: írd egy t-vel a szeretetet. Már ez is sokat segít.
2016. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1: Es tenyleg,lehet meg ma hasznat veszem:s


2: Nem sajnaltatni akarom magam,sot.


3: Te mirol beszelsz?

2016. szept. 24. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ismerkedj :) ha a higeniaddal es a modoroddal nincsenek problemak talalsz majd valakit akit szerethetsz es o is viszont szeret majd :)
2016. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom milyen érzés. Én mindenhol szerelmes párokat látok. Reggel a buszon. A suliba. Az utcán. Hazafelé a buszon szal. Elég szar ugy hogy nincsen senkid de mindenhol szerelmespárokat látsz.

Amugy ismerkedj. Ott a net. Vagy személyesen is lehet:) 15/l

2016. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Írj rá valamelyik válaszolóra! xD

L

2016. szept. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uhh,jo latni,hogy ezzel nem vagyok egyedul:s
2016. szept. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!