Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nálam aludna egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nálam aludna egy buli után, hogy nyugtassam meg anyukám hogy tényleg csak aludni fogunk?

Figyelt kérdés
Szóval barátom nálam aludna mert neki csak később megy haza busz és anyukámnak mondtam és mondta hogy külön ágyba meg hogy ajtót hagyjam nyitva. Mit mondjak neki hogy bízzon bennem és megértse hogy tényleg csak aludnánk? A barátom 17 én meg 15éves vagyok.
2018. febr. 10. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beleegyezel a külön ágyba meg a nyitott ajtóba.
2018. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
szeretné, ha nem sietnél el semmit, és így tud biztosra menni. próbálj kompromisszumot kötni vele: nyitva hagyjátok az ajtót, de alhassatok egy ágyban
2018. febr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem akartok semmi olyat csinálni, akkor miért nem mentek bele a külön ágyba meg a nyitott ajtóba?

Nekem csak úgy engedték ennyi idősen, hogy nálunk aludjon a barátom (fél év után, és csak azért, mert messze laktunk egymástól), hogy külön szobában aludtunk.

Bizalom ide vagy oda, egy 15 éves még GYEREK, és nem való, hogy együtt aludjon valakivel.

2018. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!