Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha normális vagyok a lányokkal akkor egyből ezekkel jönnek?

Figyelt kérdés
Miért van az ha normális vagyok a lányokkal akkor egyből azzal jönnek hogy te más vagy mint a többi meg, hogy te sokkal jobb vagy mint néhány fiú és odáig "tök jó lenne talizni egyszer" meg minden más holott eddig csak beszélgettem vele és semmi komoly szándékom nem is volt. Lehet elég hülyén hangzik legyetek szívesek emiatt ne szekáljatok köszi.
2018. márc. 14. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert örülnek, hogy végre találkoztak egy normális fiúval.

De miért baj, ha találkozni szeretnének veled?

Ha meg nem akarsz tőlük semmit, akkor minek beszélgetsz velük? Gondolom, neten. Csak időtöltés? Unatkozol? Ezzel sincs gond. Akkor csak megírod normálisan, hogy te csak beszélgetni szeretnél és nem párt keresel.

2018. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és igen lehet nem ártana velük ezt közölni hogy csak unatkozok vagy épp nincs kivel beszélgetnem:D
2018. márc. 14. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnállak, szörnyű lehet, hogy annyi lány szeretne veled találkozni :(
2018. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert alapból normális vagy a csajok szerint :D Örülnöd kéne
2018. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is szomorkodok emiatt csak érdekelt a válaszotok és köszi hogy válaszoltatok.
2018. márc. 14. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát aki nekem azt mondja,hogy milyen normális vagyok ,végre egy normalis fiú azok közül egyik se akar velem semmit, mert unalmas a normális.
2018. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Normális mint hogy normálisan viselkedsz vele nem az hogy full átlagos vagy
2018. márc. 14. 19:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén én ezt a más vagy mint a többi dumát utálom... Most akkor aki ezt mondja már minden létező pasit kipróbált, vagy mi? 😂

Meg azért szerintem az is kellemetlen, ha egy lány ennyire nyomul.

Az ilyen lányok miatt mondják, hogy "a lányoknak manapság semmi tartása nincs " .

Sajnos be kell látnom, hogy ez igaz, ugyanis egyre több példa van erre a környezetemre. Lehet az én gondolkodás elmaradott ebben a témában de sajna ez van:(

Egyébként, ha csak így random beszélsz lányokkal, az egyáltalán nem gáz, csak ha látod, hogy a lány kezd oda meg vissza lenni érted, akkor mondd meg neki őszintén, hogy te csak barátkozni akarsz vagy valami ilyesmi. 😃

2018. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!