Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy nem tudok komunikálni a lányokkal? 17/f

Figyelt kérdés
Soha nem voltam az a csajozós gyerek. 1-4 ig ugye nem "menő" az hogy egy fiú beszel egy lannyal. 4-8 ig meg próbaltam beszélni a lányokkal de elzavartak, kicsit csúnyácska voltam,igénytelenül öltózköttem stb. Most meg 2 éve kondizok és rengeteget valtoztam, elkezdtem ruhákra költeni és egy ev múlva mint akit kicseréltek (ez volt egy éve) azóta,nem egyszer megszólítottak a lányok de nem tudtam velük komunikálni. Szia, hogy vagy, ezen túl nem jutottam soha. Az osztályban 33 fiú van. Egy lány sincs az osztályba és gondondolom ezért vagyok ilyen béna a csajozás terén.
2017. jún. 5. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
17 évesen nem nevezhető normálisnak a jelenség. Ha csak lányokkal fordul elő,akkor erre nem tudok mit mondani,csak annyit hogy barátkozz minél több lánnyal. Esetleg olvasgass ebben a témában(ne csajozós szövegekre gondolj),haveroktól kérhetsz tanácsot (komolyabbaktól) kb ennyi.
2017. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális.
2017. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!