Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden normális testalkatú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden normális testalkatú (18-22 éves korúak) a sovány lányokkal jönnek össze?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok sovány, se dagadt. Átlagos alkatú vagyok (lehet van kicsi felesleg rajtam, de azt leadom mert mindennap tornazok) na mindegy nem is ez a lényeg. De sok olyan helyes fiút látok aki csak a soványakkal van együtt. Általában a dagadt fiúknak kellenek a dagadt lányok. 18 leszek és nincs pasim.:(
2015. jún. 18. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Kíváncsiságból mutatsz magadról képet? Képcsere? :)

22/F

2015. jún. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

22 vagyok, 173/65

nekem a nőiesen telt alak jön be...nem elhízott hanem olyan akin van egy kis plusz...

haverom elég nagy darab, izmos, de van rajta zsír is rendesen, neki pl a vékony lányok jönnek be...

szóval nem ilyen fekete fehér, hogy daginak dagi, soványnak sovány, átlagosnak átlagos, sportosnak sportos.......

2015. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezen szoktam agyalni néha, kérdező :D

Egyre csúnyábbnak, és csúnyábbnak érzem magam, amikor látom, hogy a normális srácoknak csak a filigrán, modellalkatú lányok jönnek be...:/

Pedig én sem vagyok duci, abszolút nem, felsőtestem vékony, egyedül a combom, és a térdem vastagabb. (167 cm/53 kg)

Nincs pasim, -soha nem is néztek meg-, úgy érzem, soha nem is lesz.

2015. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"felsőtestem vékony, egyedül a combom, és a térdem vastagab"

akkor körte alakod van gondolom...sokaknak nagyon is vonzó és szerintem téged is megnéznek, max nem annyira feltűnően...

2015. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, több duci barátnőmnek volt/van barátja, én 17 éves vagyok, vékony és sose volt még. Kinek mi jön be.
2015. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!