Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy nem beszélek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy nem beszélek lányokkal?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és nem tudok és nem is merek beszélgetni lányokkal ezért inkább nem erőltetem. Alapvetően senkivel sem.

Tényleg ennyire baj ez ahogy mások mondják?


A lányokat szeretem csak nem tudok velük beszélni.


2015. aug. 11. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elég fura.
2015. aug. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem lánybarátom meg úgy semmilyen barátom nincs.

De barátnőm mégis lett.

2015. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Neten se mersz veluk beszelni? Vagy csak elobe nem megy?
2015. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt képtelen leszel leküzdeni mert a lányok a magabiztos srácokat szeretik. Ez van, nagyon nehéz, sok kitartást kívánok hozzá.

Tipp: Ha van haverod vagy valami akinek can lánybarátja próbálj vele összehaverkodni. Ha nincs keress magadnak egy lányt és barátkozz össze vele. Egy lánybarátnál nincs jobb ilyen szituációban, tapasztalatból mondom ;)

2015. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!