Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire mutatjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire mutatjátok ki a "fura" vagy őrültebb oldalatokat ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
2018. márc. 12. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint elég visszahúzódó vagyok új embereknél, bá ez elég ember függő. Ha olyan a fiú, akkor csendesebb vagyok, de az is lehet, hogy hangosabb, mint amúgy. Mindenesetre, ha valakit jobban megismerek, akkor kimutatom az igazibb énem is, szóval az őrültebb felem is megismerheti, de ezt csak az érdemli meg, aki kitartó és igazán közel engedem magamhoz:)

16/L

2018. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

apa, ha fiú vagy tudod, hogy még magadból is látsz olyat amit azelőtt nem, szóval kitudja ><


19/f

2018. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben. Elvégre inkább az elején hagyjon ott egy "túl őrült és gyerekes vagy" hozzászólással..
2018. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehezen nyílok meg mások előtt, szóval kb semennyire. Egyetlen ember volt, akinek úgy éreztem, hogy megnyíltam, de elege lett belőlem, egyszóval elrontottam. De ő csak afféle barát-szerűség volt.
2018. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!