Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet az oka annak hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak hogy a pasik ismerkedéskor csak úgy eltűnnek?

Figyelt kérdés
Nem az első eset hogy ismerkedek egy sráccal és csak úgy eltűnt. Ráírtam, beszéltünk és minden oké is volt. Olyan is volt hogy már a randit is megbeszéltük, és utána soha többet nem beszéltünk. Ez az "új divat"?
2017. jún. 28. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
felnek, megijednek, jon egy csaj akivel nem kell ismerkedni, mert az rogton raugrik. tudom rosszul hangzik, de ez az igazsag sajnos.
2017. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szó sincs ilyenrol hogy raugornek:) teljesen normál módon folytattam kommunikációt, nem az én stílusom hogy nyomuljak egy sracra, de ha látom az érdeklődést akkor nyilván viszonzom
2017. jún. 28. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem jössz be neki csak nincs gerince hogy megmondja, megijed, van akit könnyen felszedhet és inkább hagy téged, sok oka lehet és egyik sem túl kedves. Sajnos ez az igazság.

18F

2017. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csajok ba is van ijen, furcsa lények, de én mint másféle furcsa lélek megértem hogy vannak ilyenek is.
2017. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én minden lánynál igy jártam mint te
2017. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!