Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy lenne érdemes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy lenne érdemes?

Figyelt kérdés
Szerintetek,hogy lenne érdemesebb egy lányt elhívni egy kávézóba,személyesen vagy írásban?Van egy lány osztálytársam,már jó ideje beszélgetek vele,egy kicsit passzív szokott lenni beszélgetésben,de alapból ilyen.Arra gondoltam jó ötlet lenne elhívni most 16án vagy 17én a hosszú hétvégén valahova meginni egy kávét vagy valami.Szerintetek?Lányok,ti hogy reagálnátok egy ilyen elhívásra?Szerintetek jobb az írott forma vagy inkább személyesen?17F

2018. márc. 11. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyesen, mert nekem az az érzésem, ha valaki írásban hív el valahova, hogy nem igazak a szándékai. Pl, ha egy srác, aki nekem tetszik elhív üzenetben valahova, akkor én lehet, hogx azt gondolom, hogy a barátaival épp röhögnek rajtam a másik oldalon. Szóval sokkal jobb, ha személyes vagy:)
2018. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem.De amúgy szerintetek,ha mondjuk tételezzük fel nem jövök be ennek a lánynak,csak mondjuk szimpatikus vagyok neki,és úgy hívom el,akkor eljönne?Lányok,ti ilyen esetben azért elfogadnátok a meghívást?
2018. márc. 11. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp személyesen, mert nekem az az érzésem, ha valaki írásban hív el valahova, hogy nem igazak a szándékai. Pl, ha egy srác, aki nekem tetszik elhív üzenetben valahova, akkor én lehet, hogx azt gondolom, hogy a barátaival épp röhögnek rajtam a másik oldalon. Szóval sokkal jobb, ha személyes vagy:)
2018. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!