Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem így magam? (teljes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem így magam? (teljes lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki mese szép (egyszerűen ilyet még nem láttam) Majdnem napi szinten látom, de csak reggel meg néha délután a buszon. Szerintem rohadtul szép és szilveszterkor is írtam neki (ittasan), pl: Gyönyőrű, ne foglalkozzon bal****okkal, valamelyik héten is írtam neki, szinte hasonlót. Mondta hogy nem haragszik meg semmi baj sincs. Kicsit beszélgettünk (írtam neki és válaszolt) mondam neki, hogy szép de ő csak annyit mondott "köszönöm, de nem ismerjük egymást" meg lejárattam megamszidtam magam egy picit...stb. De én csak azt az eggyet nem értem, hogy miért van az, hogy én Tudom, hogy nem foglalkozik velem, tudom, hogy nem érdeklme meg hogy a háta közepére sem kívánna, de én még is szarul érzem magamat miatt, meg olyanfurcsa érzésem van amit semmihez sem tudok hasonlítani. Nem értem, miért van ez de nekem nem jó ez az érzés. Valaki valmi tipp? Mit kezdjek mind a két helyzettel? Mármint azzal a rossz érzéssel meg Lánnyal is? (nem szeretem) 17/F

#lány #szép #meseszép.gyönyörű #írtamneki
2018. márc. 8. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A lánnyal semmit. Te nem szereted, ő a háta közepére sem kíván. Hagyd békén, tartsd továbbra is szépnek, de magadban. Valószínűleg tud róla, értelmetlen egyfolytában ezt írni neki. A rossz érzés pedig valószínűleg szégyen. Szépnek látod őt, ami érték, és úgy érzed, hogy a részeg üzenetekkel magadról negatív képet festettél benne (ami így is van), és ez bánt téged. Legalábbis az alapján, amit leírtál én így gondolom.
2018. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem írok neki rendszeresen, csak nagyln ritkán ( ha iszok).
2018. márc. 8. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!