Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jo dontes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jo dontes?

Figyelt kérdés
Ma volt egy megbeszeleni valonk a baratommal igazabol ma egy honapja hogx egxutt vagxunk beszeltunk es a lenyeg az volt hogy szeri te ez igy nem megy kosztunk nincs bennunk semmi kozos e sbeszelgetni se nagxon tudunk .En ezt nem igy gondolom .O igazabol szakitani szeretett volna bar mar nem vagxok benne biztos azt beszeltuk meg hogx ujra kezdjuk nem szakitunk csak elorol az egeszet nincs csok nincs semmj csak oleles es ennyi. De szerintem ez nehez lesz miutan eleg kozel alltunk egymashoz es ez nem lesz mar olyan. Azt mondta sok idot meg programokat szervezunk majd. Nem tudom mit tegyek mert kozben meg a legjobb naratnommel tok jova van es ezutan is vele volt.Es kozolte hogx vele tud beszelgetni de mondta nem jon bene neki meg semmi csak jo havarok .

2018. márc. 6. 15:57
 1/6 anonim válasza:
73%
tanulj meg irni....igy senkisem vesz komolyan
2018. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok nagyon ehhez. Újrakezdeni egy kapcsolatot szakítás nélkül nem lehet, max frissíteni rajta. Az nem fog semmit megoldani, ha nem csókolóztok. 1 hónapja vagytok együtt, ha nem megy nem kell erőltetni. Senki se erőlteti rátok.
2018. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyel, komolyan momdom az ilyennel nem kell foglalkozni. Szakítani akart nem érzi jól magàt veled és az ilyeneket engedni kell nem szabad megtartani mert akkor belegondolhatsz h mi lesz késōbb.

Ha folytatjàtok (újra kezditek) csak rosszabb lesz, hisz màr a szakítàsról van szó vagyis errōl beszélgettetek ezen gondolkoztok.

Majd jön valaki màs, aki nem fog szakítani mert jól érzi magàt veled akàr van beszéd téma akàr nincs. Nem ezen múlik egy normális kapcsolatban. Csak meg kell találni a hozzàd illō személyt.

2018. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az "y" szabadságra ment vagy mi??
2018. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16:59 köszi a választ és én is így gondoltam gondolom hogy nem az számit van e téma a kapcsolatunkon kivűl.
2018. márc. 6. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4


Igen, és amikor nem volt ott, akkor a kedves "x" helyettesítette :D

2018. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!