Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Telljesen tanacstalan vagyok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mangócska kérdése:

Telljesen tanacstalan vagyok. Valaki segitsen, mi lenne a helyes dontes?

Figyelt kérdés

18F

Anno volt egy lany akivel egyutt voltam masfel honapig es o.volt az elso szerelmem.

Amikor szakitottunk utanna egy evig nem is beszeltunk majd nyaron elkezdtunk beszelni e s majdnem osszejottunk de aztan 1 evig megint nem beszeltunk es most megint beszelunk es most szerelmet vallott nekem a lany es en is amiota legeloszor osszejottunk szeretem ot neha amikor nem.bezelunk halvanyodik de ha beszelunk mint mondjuk most is felerosodik ez a szeretet.

Csak az a baj hogy nekem.most 2eve tart egy kapcsolatom es a baratnomet.szeretem imadom mint meg soha senkit de teljesen mas az amit.a.2 lany irant erzek. Es felek ha a 2 evet eldobom a masikkal nem lesz ilyen es azutan soha tobbet nem lesz ilyen kapcsolatom.


2017. jan. 28. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Termeszetesen ne legyel bolond, es ne ejtsed a baratnodet. Az a lany, aki beszel, nem beszel, stb, most csak azert akar, hogy maganak bizonyitsa, hogy meg mindig megkaphat. Felejtsd el, sz@rd le, es legyel boldog a baratnoddel.
2017. jan. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En azt mondom h probald meg. Tapasztalatod lesz. Vagy jol jarsz, vagy nem. Majd tanulsz belole kesobb. Persze a mostani baratnoddel valahogy tisztazd a helyzetet. Nem sertesbol mondom, de kb. olyasmit kene mondanod a jelenlegi csajodnak, hogy te vagy a vilag legszerencsetlenebb embere, jobbat erdemel mint te, mert ugy jottel vele ossze h nem tudod h mit akarsz igazabol az elettol. Lehet mindket csajt elveszted, de akkor rajossz h meg egyszer ilyet a **** eletbe ne csinalj, depresszios leszel, de majd tul leszel rajta. Ha ezt valasztod, akkor nagyon ovatosan es finoman kozold ezt a jelenlegi baratnoddel. Ha jol jarsz, akkor meg jol tetted.
2017. jan. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha ne dobj el egy biztos kapcsolatot egy bizonytalanért! Hidd el, megbánnád, akivel vagy az a lány szeret téged. Akivel meg csak évente beszélsz ő nem, miért csak most,2 év után vallott szerelmet? Furcsa ez nekem. Töröld ki az életedből, lépj túl rajta!
2017. jan. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted, imádod a mostani barátnődet, mint még soha senkit, akkor nem értem, mi a kérdésed?

Szerintem csak a hiúságodat dagasztja, hogy a másik lány szerelmet vallott. Kicsit nosztalgiáztok, és úgy érzed, erősödik az érzés. Utána megint egy év nem-beszélés jön?

Megéri???

2017. jan. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hapoka válasza:

Bármiként döntesz valamit megsértve folytatod, és sokára a Hufnágel Pisti után epekedsz.

Vagy vállalod a döntésed és minden következményét!

Tanácsom: Csak a kölcsönösség megőrzését javaslom!

2017. jan. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!