Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Van itt olyan, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Van itt olyan, aki művész esetleg az szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Olyan lányokat keresek akik művész hajlamúak, illetve már művészek. A részletekért írjatok privátot! Ilyen lányokat hol találhatnék amúgy? :) 16/F (NEM barátnőt keresek)

2018. márc. 2. 17:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
esetleg fiúk is írhatnak. :)
2018. márc. 2. 17:10
 2/12 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nagyon érdeklődöm a művészetek iránt, éppen ezzel foglalkozó gimnáziumba készülök, írj ha gondolod😂😉

Arra a kérdésedre viszont sajna nem tudok válaszolni, hogy ilyen lányokat hol találhatsz. 14/L

2018. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
56%
Én is szeretek futykosokat rajzolni budie falara
2018. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
művesznek szamítok ha szabadidőmben vattát tömködök egy dobozba?
2018. márc. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
#4 😂😂
2018. márc. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
XD #4
2018. márc. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En nem tudom mennyire vagyok az de elvileg az vagyok, furdal a kivancsisag nagyon, hogy milyen celbol irtar ki a kerdest. 17/l
2018. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Imádok tervezni ruhákat, ahogy szimpla lány karaktereket is (manga kinézetben). Szeretek mandalákat rajzolni. Szóval ha úgy nézzük akkor művész vagyok, viszont hivatalosan nem, és mára inkább csak a fő hobbim és szenvedélyem. Régen az akartam lenni, mára viszont író a fő célom. :)


16/l

2018. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a művészetet. Általában rajzolni szoktam, de néha festek is. Azt mondják, hogy nagyon ügyes vagyok, de én tudom, hogy van még hova fejlődnöm bőven. Ezen kívül nagyon szeretek fotózni, amit igaz nagyon alap színten csinálok, de nagyon szeretem. Írni is szoktam, bár az nem tudom, mennyire művészet:) 16/L
2018. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jelen!😊

Művészléleknek vallom magam, de ahhoz még sokat kell fejlődnöm, hogy valóban igazi művészember legyek.

Ifjú költő vagyok. Novellákat, verseket írok, humorosat vagy mélyebbet. De inkább a lírában találtam meg önmagam.

Amúgy miért kérdezed? Tényleg érdekel, szóval ha gondolod, majd írj!:)

(Egyébként lány vagyok.)

2018. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!