Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok a kizárólag művész beállítódású férfiakról? Tudnátok olyannal élni, aki ebből szeretne megélni? (színész, táncos, zenész, festő)

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt az elvet vallom, hogy több lábon kell állni, és mindig kell, hogy legyen B-terv, ha esetleg az első ötlet nem jönne be, vagy nem azonnal.


Van, akinek bejön ez a művészi életmód, de kevesen élnek meg belőle. Én is énekeltem 10 évig (egy kórusban, egy fillért sem láttam a bevételekből, mert elköltöttük útiköltségre, közös felszerelésekre, CD kiadásokra, verseny nevezési díjra), most meg táncolok (de az is csak hobbi szinten), van költői-írói vénám is, de a munkám nem ez, én hobbinak tartom meg a művészetet. Ha esetleg az élet egyszer úgy hozza, hogy mázlim lesz, és hoz annyi bevételt, hogy anyagilag is kisegít, akkor annak örülni fogok, de nem erre alapozom az életem.

Szóval lehet egy férfi művészi beállítottságú, de ha nincs B-terve a megélhetése finanszírozásának az előteremtésére, és azt várja el, hogy valaki eltartsa, amíg nem jön be a művészi pálya, akkor mehet a levesbe.

2016. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátom nagy álma, hogy saját képregénye, majd rajzfilmje legyen, ezen dolgozik. Mellette (művészeti) egyetemre jár, és dolgozik (lébárban). Előtte pizzafutárként dolgozott. Én el tudom képzelni az életem mellette, és hiszem, hogy sikeres lesz. Más képesítése is van már.


Szóval a válaszom igen, tudnék ilyen férfival élni.

2016. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

a hangsúly azon van, hogy szeretne. együtt élek vele... egy keresetből?


másrészt sok mindenkit láttam már, akik úgy érzik, küldetésük van, ezért semmi mással nem foglalkoznak, mint:


a másik ember, mosogatás, születésnapok, közös programok.


emellett a beállítódás tetszik, a barátom is zenél. de nem szeretném úgy élni az életemet, hogy kihúzzuk addig, amíg jó nem lesz. ami lehet, soha nem jön el.

2016. dec. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon hasznos válaszok! :)
2016. dec. 26. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát is-is. Ha te vagy Jon Bon Jovi, és egyben az USA 1000 legbefolyásosabb embere közt vagy, akkor igen. Ha éhezünk, akkor nem.


Egyébként én is művészi beállítódású vagyok, de csak ebből megélni hülyeség. Én pl. írok, de én magam nevetem ki azokat, akik panaszkodnak, hogy nem tudnak ebből megélni. Ha írsz, akkor menj el szerkesztőnek, újságírónak, nyelvi lektornak, fordítónak (ha magas nyelvtudásod van), dolgozz nyomdában, tanulj tördelőnek, legyél reklámszövegíró vagy írj szövegeket politikusoknak.

Ha jó a kézügyességed, vállalj könyvborító-tervezést, plakáttervezést, díszes ablaküvegek elkészítését (ötvösmunka), ha színészkedsz, akkor jól tudod magad előadni, ez bármilyen tárgyaláson is előnyös lehet stb.

2016. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!