Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből tudhatom, ha valaki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom, ha valaki a neméhez vonzódik lányként?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és lány, a kérdésem pedig az lenne hogy miből tudom, milyen jeleket ad, esetleg hogyan viselkedik a neki tetsző másikkal egy lány.

Mert a meleg fiúkon minden látszik, aranyosak lesznek és kedvesebbek, bújósabbak és érzelmesebbek, de lányok?

Mi változik meg bennük annyira, hogy rá lehet mondani?

Eddig sosem tudtam eldönteni, hogy a másik az lenne vagy sem...Mindig csak heterókkal találkoztam.

köszi a választ előre is.


2018. febr. 27. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok ne kövezz meg, de szerintem, hasonló, mint a meleg fiúknál (nem vagyok az). Mindig a közeledben akar lenni, sokat nézz téged, kedvesebb, meghív sok mindenre, áthív magához, több ölelést add mint mondjuk a többi bnöd, bár ember függő, esetleg elkezdi érdekelni az ami téged is és ezt egyre jobban kimutatja feléd, hogy észrevedd őt. Remélem segítettem kicsit :)
2018. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
biszexuális vagyok, de nem nagyon mutatom így, meg nem hiszem hogy meg lehetne rólam mondani, max megérzésre, de ha esetleg vannak ilyen jelek, engem is érdekelne... :D az instagram likejaim alapján amúgy egész hamar le lehet venni, ha meg akarom tudni vkiről, általában azt nézem meg először. aztán vagy kiderül, vagy nem...:D 16l
2018. febr. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!