Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kellene tenni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kellene tenni, olyan nehéz elengedni?

Figyelt kérdés
Ha belédszeret egy olyan fiú, akit tudod hogy nagyon messze van tőled és max csak 2év múlva lehetnétek együtt, ő megígérte hogy eljön hozzád, és amiket mondott(írt) azok tényleg szívből jönnek e? Szerintem is nevetséges hogy valaki megszeressen valakit így kb csak chatelve, szerintem is nehéz így ismerkedni, de mégsem tudom csak úgy elengedni. Ti mit tennétek?

2018. febr. 20. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Baromság, inkább felejtsd el. Azt max. , ha 2 év múlva tényleg feltűnik, akkor még bármi lehet, ha nem, akkor meg megy tovább minden.
2018. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebből tényleg nem lesz semmi. És nem is szabad 2 évig emiatt szenvedni. Engedjétek el egymást, ez így nem működik. Hidd el, majd jön más, akivel minden jó lesz. :)
2018. febr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van
2018. febr. 22. 23:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!