Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség, a szüleim nem...

Segítség, a szüleim nem tudnak elengedni ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
22éves vagyok a párom 23 és 2 éve hogy a menyasszonya vagyok. És beszéltünk a szülőkkel, hogy össze akarunk költözni, erre ők azóta érzelmileg zsarolna, ha elmegyek öngyilkosok lesze. Én már teljesen ki vagyok bukva. Mit csináljak veLüktető?
2015. máj. 19. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj! A többi munka az övék. Majd megemésztik! Neked anyni a dolgod, hogy menj! N31
2015. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
22évesen lehetnél ennél okosabb is, mivel aki tényleg meg akar halni nem kürtöli világgá, mert biztosra akar menni.
2015. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lesznek öngyilkosok, csak még emészteniük kell a dolgot.

Menj nyugodtan, látogassátok őket gyakran, érezzék a törődést és minden oké lesz.

2015. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ej ne hidd nekik! Csak zsarolnak. Nem csinálnak ők semmit. Menj.
2015. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

szerintem is menj.. mégis mit gondoltak a szüleid, hogy oda fogsz házasodni a gyerekszobádba?

ez az élet rendje. kiváncsi lennék ők hány évesek voltak amikor elköltöztek a szülői háztól? és ők engedtek volna -e ilyen zsarolásra?

én megpróbálnék hasonló helyzetben lévő szülőkkel összehozni őket. szóval nincs valaki a rokonságban/baráti körben akinél a szülő nemrég esett át ilyenen? és tudna nekik segíteni, elbeszélgetni velük, hogy ez tök normális...stb

költözz el, aztán utána is igyekezz tartani velük a kapcsolatot, elújságolni ha történik valami veled, nem kiszorítani őket az életedből.

de emiatt kár lenne otthon maradnod, ha megvan a helyetek a vőlegényeddel már, akkor menj nyugodtan! sok boldogságot

2015. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szüleidnek el kell fogadniuk, hogy felnőtt vagy, és nem mellettük van a helyed.

Ez az érzelmi zsarolás elég ronda dolog, hogy szépen fogalmazzak. Egy szülőnek támogatni kéne a gyerekét, nem hátráltatni. Ne hagyd magad befolyásolni. Ha most engednél nekik, örökké ez menne.

2015. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgyse lesznek öngyilkosok, max ráakaszkodnak másra. Menekülj!
2015. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!