Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy úgy érezted annyira szeretsz valakit, hogy nem tudnád elengedni? Mi lett a vége? Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt. még mindig tart. :)
2009. márc. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És ha tudnád, hogy el kell engedned? Mit tennél?
2009. márc. 11. 12:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha muszáj,és nincs más lehetőség,el kell engedni.Én elengedtem,(és jól tettem,mert új életet kezdhet,én pedig rendbe tettem a házasságom és bár nem hittem,hogy még egyszer megtörténhet velem,de született egy kislányom ). Míg élek szeretni fogom azt a férfit.Talán halványul majd az idővel (még csak két éve) de az is lehet hogy mindig így fokok rá vágyni.

Azért tedd fel magadnak a kérdést: Tényleg muszáj-e.

2009. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt, és vége lett.

Nagyon nehéz időszakom lett utána enyhe depresszió, sehova sem mentem, nem akartam szórakozni.

Eltelt másfél év is így, és végül elegem lett abból, hogy semmit sem csinálok. Bulizni mentem haverokkal, szórakozni kezdtem.

Másfél éve boldog kapcsolatban élek, túl vagyok rajta.

A történtek után örülök, hogy így történt, és most olyan az életem amilyen.

2009. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha el kellene engednem, akkor megtenném. pont azért, mert szeretem. nem lenne könnyű, biztos h mély depresszioba esnék, de ha neki igy lenne jó, akkor nem tarhatom láncba verve. első valaszolo
2009. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, nagyon nehéz volt, de a legnagyobb segítség a barátok és a bulizás volt. Előtte sosem jártam el sehova. A lényeg hogy nem szabad rá gondolni, ha el akarod felejteni tegyél el mindent ami rá emlékeztet, menj és ismerkedj, bulizz, tereld el róla a figyelmed.
2009. márc. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem nem volt még ilyen. a mostani barátom az első, akivel kapcsolatban azt érzem, hogy nem tudnám elengedni. persze ha muszáj.. ha eltaszít magától, ha valami elválaszt minket egymástól.. nem láncolhatom magamhoz, de irtó nehéz lenne. csak hétvégente látom, de ha néhány napig nem beszélünk már az nehéz, ha örökre el kéne engednem, az első hónapokban biztos nagyon magam alatt lennék. L 19
2009. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legnehezebb dolog az életben. Sokan át kell hogy éljük. Nekem is el kellett engednem: mert tudtam ő nem szerelemmel szeret. Hihetetlenül fájt, sokáig vágytam rá, megkaptam és aztán vége lett...de mai napig tartjuk a kapcsolatot: ma már ő akar jobban engem, én már eltávolodtam, 5 éve kapcsolatban élek. Ő volt az első mindenben, és ezért valamennyire mindig fontos lesz nekem, és én is neki, de ehhez kellett hogy elengedjem. Az embernek érzelmileg is fejlődnie kell, és ehhez leckét kap az élettől...23/L
2009. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2 evet tartott a szerelmunk, 9 honapot egyutt eltunk, o volt a tarsam, a szerelmem, a legjobb baratom, annyira fuggtem tole, mint a gyerek az anyan. 3 napja lett vege, mindketten mas orszagbol vagyunk es nekem haza kellett jonnom, mar egy ideje a levegoben volt, hogy legyen vege, de en soha nem tudtam volna kimondani, o megtette. A szivem majd megszakad, mert mindenre, amire ranezek, o jut eszembe, ugy erzem, enni sem tudok, nem erdekel mar hogy nezek ki, ha o nincs ott, mas nem erdekel. Most meg annyira friss, hogy nem is tudnak beszelni vele, mert megszakadna a szivem, remelem, miutan tul tesszuk magunkar rajta, lehetunk meg baratok, mert annyira torodok vele, mint senki massal, ugy erzem, nem tudok mit kezdeni magammal azota. Sajnos most banom, hogy ennyire fuggtem tole, de amugy egy percet sem banok a kapcsolatunkbol, mert soha nem bantott meg, de ez mindkettonk javat szolgalja. Jo tanacs, ne menjetek bele tavkapcsolatba, mert en is azt hittem, mi masok leszunk, de a tavolsag megorjit...szoval ez van, most szenvedek, de az vigasztal, hogy millio ember ett mar tul ilyeneken, megprobalok en is.
2009. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A legjobban azt az embert szerettem, akit el tudtam engedni, azért, hogy neki jobb legyen. Majd belehaltam. De tudtam, hogy neki úgy jobb.

Ha tényleg szeretsz valakit, akkor az ő boldogsága fontosabb, mint a sajátod. Legalább egy-egy pillanatra. Ilyenkor kell megtenni.

(Ha tényleg nem lehettek együtt, és jobb lesz tőle neki.)

2009. márc. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!