Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy úgy érezted annyira szeretsz valakit, hogy nem tudnád elengedni? Mi lett a vége? Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Volt.Elengedtem,mert még nem volt ott a mi időnk.Még túl korai lett volna,h mi egymáséi legyünk holtodiglan-holtomiglan,de ez egy hosszú történet....

Ennek 2,5 éve,és még mindig veszettül szenvedek a döntés miatt,bár van új kapcsolatom,akivel boldog vagyok,de akárhányszor arra gondolok,akit elengedtem összeszorul a szívem,és mindig bízom benne,hogy az élet újra egymás mellé sodor minket,és végre boldogok lehetünk.Ha így lesz,ha nem így lesz,akkor is életem végéig szeretni fogom.

2009. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudtam de el kellett engednem mert ő már nem szeretett szerelemmel és élni akart.5 évig voltunk együtt,nekem a mindenem volt.Szinte belehaltam,két hét alatt mínusz 10 kiló (54-ből),depresszió,de nem mutathattam nagyon ki mert új munkaherlyem lett,nem hisztizhettem csak csendben haldokoltam.Minden más lett,a barátaim próbáltak segíteni,buli,séta de belül őrjöngtem.Neki lett más már aznaptól,nézhettem hogy elfoglglják a helyem (szó szerint)de az fájt hogy a szívéből tépett ki.Mindennek négy éve,nekem három és fél éve van egy barátom akitől most babát várok de nem vagyok boldog sose leszek nélküle mert csak rá vágyok,pedig tudom soha nem kellek neki újra.Egy éve összejött egy gazdag csajjal,legbelül engem szeret mert az anyukája is mondta de a pénz nagy úr.

Mit kell tenni?Elengedni.Ha visszajön:örökre a tiéd ha nem sohasem volt az.

2009. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
El kellett volna engednem,nem tettem,Újrakezdtük, és most jó minden.Én annyira szeretem,képtelen voltam elengedni.Most sem tudom mit csinálnék,ha mégis...
2009. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ő már egyszer szakított velem... akkor újra összejöttünk... most újra szakítottunk, ez már jelenleg végleges.. nehéz elengedni, de annak is van jó oldala, h fiatal vagok, és én is tehetek olyanokat, amiket eddig nem... pár napos dolog ez az egész, még nehéz, de idővel biztos jobb lesz..:) én ebben bízom...:) szép napokat!
2009. máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!