Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavarja a fiúkat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez zavarja a fiúkat?

Figyelt kérdés

Fiúk,titeket zavar ha egy lány nem olyan vékony?

Mások szerint nem feltétlen így van,de én úgy látom hogy egész vastag combjaim vannak,karom sem egy modellé és a hasam sem lapos.

Nem tudom elképzelni hogy egy fiú így fogná meg a lábamat vagy látna fürdőruhában.Szerintetek túl aggódom vagy nem számít ha nem olyan alakom van amit annyira megnéznénék?(azért nem durva a helyzet de nincs olyan alakom amire azt mondják hogy “huu elég jól néz ki ez a lány”de ha csak úgy lát valaki szerintem nem feltűnő)



2018. febr. 12. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igazán lehet elmondani ugyanis van olyan lány ismerősöm aki folyton panaszkodik milyen vastag combjai vannak pedig pont jó

Lehetséges hogy kicsit túlreagálod de ha mégsem akkor sem biztos h zavar akárkit mivel te is leírtad hogy nem durva

2018. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha valamit fogni is lehet! Egy kicsi felesleg, szerintem tud szexi lenni! Nagyon minimális és olyan comb környékén! Hason, nem szeretem, ha úszógumi van, de ez csak a 99-ik elvárásom a lánynál! Fontosabb, hogy milyen belűl!Amikor a csontkollekciót rakod fel a fogasra, na az ott nekem már nem tetszik! A cicik is zsírpárnák, és oda is tud menni némi felesleg!:)
2018. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csaj vagy, túlkomplikálod. Tapasztalat.


F/18 :D

2018. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2018. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerinten is jô vagy így.

Az a jó ha egy lány nem csont és bōr hanem h legyen mit rajta fogni is.

Ha ez megvan,akkor minden okés;)

2018. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod, kismillió vézna lányka panaszkodik, hogy dagadt, szóval még azt sem tudom, csontsovány vagy, normál vagy duci. S van, aki a teltebbeket kedveli.


A rendes comb nem vékonyka, mert izmok vannak rajta. Elég sok és nagyok is, tanultam művészeti anatómiát.


A fiúk zöme pedig nem a pálcikákat szereti, amennyire tudom. A túlsúlyosakat sem, de a kettő között elég sokan vannak.

2018. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ugyanazt szereti. Van akinek a teltebb, van akinek a vekonyabb lanyok jonnek be.
2018. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!