Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a felnyírt hajról?

Figyelt kérdés

Felül oldalrafesült, épp fül alá érő.

Egy csak feketében járó, enyhén önbizalomhiányos 16 éves fiú hordja, edzőterembe jár, egyre izmosabb.

Holnap megyek fodrászhoz, mit ajánlatok?


2017. nov. 4. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan legyen, amilyen neked tetszik, mert az fog növelni az önbizalmadon. most tök mindegy, hogy xy mit mond, még ha a többségnek tetszik is valami, akkor is vannak olyan emberek, akiknek viszont nem, és ha mindig csak arra figyelsz, hogy más mit mond, és meghallod a sok rosszat, akkor mindig sz rul fogod érezni magad..
2017. nov. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszenek azok a fiúk, akiknek hosszú, dús hajuk van, de ez nem jelenti azt, hogy másnak nem jönnél be így. Egyébként is, szerintem az a lényeg, hogy te légy elégedett a frizuráddal. Kísérletezz, egyszer úgyis megtalálod a hozzád illő stílust.
2017. nov. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan leszel, mint a tobbiek. Amugy no letemre nekem is felnyirt hajam van (telen kevesbe jo biznisz). A legtobb kiscsajnak tetszhet. Ha meg dob az onbizalmadon akkor ne tetovazz! Az jobban szamit, mint az izmok.
2017. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!