Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek az alul...

Mi a véleményetek az alul felnyirt hajrol, lányok eseteben?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam mar rajta, hogy egy kicsit felnyiratom alul a hajamat. És érdekelnének a vélemények, ha van, akkor tapasztalat is


És kb mennyi idő, mennyire nehéz visszanoveszteni?


És mielőtt valaki megkérdezné, nem az alapján fogom bevallani vagy nem, hogy itt milyen aranyban jönnek kommentek :)



#haj #lány #tapasztalat #nyár #visszanovesztes
2016. aug. 3. 09:59
 1/8 anonim válasza:
54%
Nekem ilyen nem volt,szoval tapasztalatom az nincs,de ha valamilyen minta van benne(remelem erted),akkor szerintem baromi jol nez ki!
2016. aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés lányon áll ez jól.
2016. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj h manapság tucat lett, 10/5 lány felnyíratja. És amikor már nő vissza csúnya lesz :S
2016. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem fel van nyírva és minta is van benne! Nagyon szeretem, és több mintát is ki szeretnék még próbálni. Nekem iyesmi van, csak több csíkkal (középső) : [link]

A visszanövesztés nem tudom, de ha le van engedve a haj akkor nem is látszík szóval az nem olyan nagy gond :)

2016. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem baromi ronda, úgy ahogy az oldalt felnyírt is. Eddig egy olyan lányt sem láttam, akin jól állt volna. Plusz ha megunod, és elkezded visszanöveszteni, akkor elég hülyén néz ki, hogy ekkora különbség van a hajvégek között....kivéve, ha letolod az egészet rövidre, és úgy kezded el egyben növeszteni. Csak ezt nem sokan csinálják meg.
2016. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hülyén néz ki
2016. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon jól néz ki! Énis ezen gondolkozok hogy alul felnyíratom nekem hihetetlenül megtetszett! Ne fogalalkozz mások véleményével ha neked ez bejön akkor vágasd csak! Úgysem felelhetsz meg mindenkinek:)
2016. okt. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés, de hátha olvasod még. Megcsináltattad végül?

Nekem egy éve van hajtetoválásom, a tarkónál van felnyírva háromszög alakban egy bő tenyérnyi részen. Mindig más a minta, sajnos két hét alatt eltűnik, így gyakori vendég vagyok a fodrásznál.


Egyébként derékig érő hosszú hajam van, így ha akarom látszik a minta, ha nem akarom, nem. :D


31/N

2016. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!