Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel alakultak a dolgok, de az utolsó pillanatban minden szétesett. Persze ő azt mondta hogy attól még maradjunk barátok. De én nem tudok rá úgy tekinteni mint csak egy barát. Nekem mindigis több volt mint egy barát.

Most emiatt teljesen depresstiós lettem, nem tudom elterelni a gondolataimat más elfoglaltságokkal, barátaimmal sem vagyok szívesen mert mindig az az érzés kerülget, hogy mindenki utál és emellett én is sokkal indulatosabb lettem. Elfelejtenem őt esélytelen lenne, mert heti legalább kétszer látom. Ilyenkor mindig sírhatnékom van. Általában vissza tudom fogni magam és csak némán remegve könnyezem.

Már saját magamtól is félek, hogy mit teszek majd magammal hogy jobban érezzem magam.

17/F

Ui.: Aki pontosabb infókat szeretne, az írjon privátot.



2017. okt. 28. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Muszáj elfelejtened! Ne aggódj ez csak egy fellángolás,elfog múlni! Szerintem fogadd azért el a barátságát,mert barátságból könnyen lehet szerelem!
2017. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy felejthetném el? Gyakran látom őt, mindig ő jut eszembe...

Barátságat pedig nem utasítottam vissza, de úgy érzem, hogy az nekem kevés, és ez nekem fáj :(

2017. okt. 28. 11:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen az élet! Be kell érni azzal a "kevéssel" amit ad! Sosem tudod mit hoz a jövő! Lehet ő lesz életed párja,de lehet hogy később arra jössz rá,hogy egy gyerekkori kisbutaság volt! Sose tudni! Örülj neki,hogy a közelébe lehetsz,aztán később lehet több lesz belőle!
2017. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy örüljek-e neki hogy a közelemben van, vagy ne... Ha teljesen eltűnne az életemből, könnyebben el is tudnám felejteni. De így, hogy a közelemben van, elfelejteni egyáltalán nem tudom, és minden vele töltött perc nagyobb fájdalmat okoz, mint örömet. Ha meg mégis meggondolná magát, biztos attól félnék hogy csak szánalomból tette, hogy nem bírta nézni, ahogy magamvan örlődök. Sajnos már minden optimizmusomat elveszítettem az ügy érdekében :(
2017. okt. 28. 13:18
 5/5 anonim válasza:
Írj privibe!
2017. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!