Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Friendzoneban vagyok? Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friendzoneban vagyok? Hogy tegyem érdekessé magam számára?

Figyelt kérdés

Van egy lánybarátom, nagyon jó kapcsolatunk van. A lány aranyos, jól néz ki bár ezzel ő nincs tisztában. Egyszer régebben megkérdeztem hogy nem járunk-e, azt mondta hogy a barátja vagyok (ennyi) azóta még aranyosabbnak tűnik és szingli, mit csináljak, többet akarok. Friendzoneban lennék? Hogy lépjek ki? Most megyünk 9. be, egy osztályba.

A lány egyébként szerelemből akar párkapcsolatot. 15/f 15/l


2017. aug. 19. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Miért nem lehet ezt magyarul megkérdezned?

A barát zónában vagy, vagyis barátként vagy elkönyvelve. Ahogy a képen láthatod: Innen kikerülni viszonylag könnyű, de hogy kapcsolat legyen belőle, attól elég messze vagy:

2017. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem lehet ezt magyarul megkérdezned?

A barát zónában vagy, vagyis barátként vagy elkönyvelve. Innen kikerülni viszonylag könnyű, de hogy kapcsolat legyen belőle, attól elég messze vagy:

2017. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DJ Kapálógép válasza:
Azt gondoljuk, hogy mondd el őszíntén, hogy mit érzel. Viszont akkor számolnod kell vele, hogy vége szakadhat a barátságotoknak. Gondold át, hogy megéri-e neked ez. Sok sikert kívánunk!
2017. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ilyet NEM csinálunk, hogy megkérdezzük a lánytól hogy jártok-e! Őszintén, ez béna. Sajnos friendzone-ban vagy, durván. És tapasztalatból mondom onnan nincs kiút... De ne keseredj el sok hal van még a tóban és még tök fiatal vagy
2017. aug. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Növessz egy párt. Hívd el valahova és adjad a tudatára hogy begyün vagy pedig ne beszélj vele 1 hétig és rájön hogy mennyire fontos neked.
2017. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem egyszer már sikerult kikerulni onnan.. Persze nem tuti modszer de meger egy probat.

Szval volt a csaj aki bejott meg sztem en is neki talalkoztunk is de elbsztam es utana nem akart tobbszor. En meg parszor elhivtam meg probalkoztam de nemjott ossze. Aztan ahogy nyár lett inkabb hanyagoltam ugyis voltak mas csajok inkabb veluk foglalkoztam. Volt h hetekig nem beszeltem vele. Aztan erdekes modon egy ido utan o kezdett el keresni, csomot irt meg alig lehetett lerazni. Szval igy visszájára fordult a dolog. De itt nem szabad oromkodni meg egybol ramozdulni. Szepen fokozatosan kell elerni h megoruljon erted :D azt szoktam meg hogy beszelgetek vkivel 3-5napot aztan csak ugy masnap "eltunok" es egy napig nem irok neki. Es ez mindig bejon :D kerdezik merre voltam mert nem irtam, haragszok e meg erdeklodnek. Ha vkivel rengeteget beszelsz ajanlom kiprobalni

2017. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!