Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tétlen vagyok, melyiket kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tétlen vagyok, melyiket kéne választanom?

Figyelt kérdés

Nos,igen elég baj,hogy 18 évesen választanom kell 2 lány közt.

Szóval jelenleg van egy barátnőm(A),15 éves. 3 hónapja vagyunk együtt,de nagyon féltik a szülei,sehova nem engedik velem,általába csak náluk találkozunk.Viszont nagyon szerelmes belém,de a szexel is várni akar még egy 8-10 hónapot biztos.

Nos nemrég találkoztam egy régi "szerelmemmel"(I)17 éves.2015-be nagyon szerettük egymást,csak jöttek nekem szar dolgok,és mondtam neki,hogy hagyjuk. Akkor ő rá pár hónapra összejött 1 fiúval. Most viszont elkezdtünk beszélni nemrég,találkoztunk is,és szakitott a csávójával,miattam. És 2 hét találkozások után azt akarja,hogy együtt legyünk.

Viszont kolis,nemtudom hogy találkoznánk,csak hétvégén.

+Őt elengednék velem mindenhova,és mindig kéri,hogy aludjak ott,mert a szülei amúgy ismernek,és meg is engednék.

De sajnálom otthagyni a mostani barátnőmet,pedig szivem szerint összejönnék (I)-vel.


2017. okt. 27. 11:15
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
az exed
2017. okt. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem szemetseg lenne vissza menni az exedhez a mostani barátnődre nézve...
2017. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Tök egyszerű.. Az egyik csaj nevét írd meg privátban és majd én gondoskodok róla :P :D Nem marad szomorú ;P xD
2017. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegény barátnőd... De ha ezen gondolkozol, nem szereted igazán. Menj vissza az exedhez, ha vele jobb.
2017. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!