Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ugye nem kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ugye nem kell valasztanom?

Figyelt kérdés
Teljesen tehetetlen vagyok. Van egy kilnenc honapos kapcsolatom. A kapcsolat miatt elhanyagoltam a barátaimat csak kevéssel tartom a kapcsolatot. A baratom tanitas vegen elutazott Győrbe. Közbe én megismertem par embert akikkel nagyon joba lettem. Nagyon sokat jelentenek nekem allandoan mellettem vannak nagyon nagyon szeretek veluk hulyeskedni. Mindennap kijarunk es talalkozunk. Kozbe megtudtam hogy az egyik fiu a csapatbol es a baratom nagyon rosszba vannak. Gyulolik egymast. A baratom nem tud rola hogy szoktam veluk talalkozni. Nagyon sokat hazudok neki hogy rudjak veluk lenni. Egyszeruen erre vagytam hogy legyen egy ilyen bandam ez kellett nekem. De a baratom nemsokara visszajon Gyorbol es ugyerzem minden meg fig valtozni mert nem tudok majd mindennap kimenni a barataimhoz pedog nagyon nagyon szeretnek es tudom hohy a baratom is mindennap akar majd talalklzni velem. De a bandaba nem viszem be mert tudom hogy o nem olyan hogy ide valo. Meg sok a rivalizalas. Mit tegyek? nagyon szeretem a barataimat nagyon veluk akarok lenni de a baratomat se akarom elhagyni,de tudom hogy o nem fogja megerteni. segitsetek:(

2017. júl. 18. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg szakítani fogtok, ha tudja megérteni...
2017. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dalmaaaa2 válasza:
Ha nem tudja elfogadni hogy vannak barátaid nincs értelme vele maradni
2017. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!