Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Melyikuket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Melyikuket kellene választanom?

Figyelt kérdés
Már fel éve hogy jóban vagyok egy fiúval akivel 3honapig jártam is de mégcsalt és nagyon osszevesztunk és most kb 1hete kibekultunk és még mindig szeretem őt. De közbe van egy másik fiú aki idosebb nálam 7evvel és őt is szeretem de nem tudnak közülük választani de ezt így nem érzem igasagosnak amikor megolelem a nálam 7evvel idosebbet az jut eszembe hogy hazudok neki pedig nem mert szeretem. Az elem tud róla hogy ő van énnekem és hogy a két pad között érzem magam. Melyikuket válasszal?
2017. jún. 4. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. A 7 év korkülönbség az sok, mindegy ki milyen idős, és csak arra kellenél neki hiába mond mást. A másikat meg azért ne, mert megcsalt. Egy ilyen emberben nem lehet megbízni.
2017. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 October15 ***** válasza:

1.: Az a teljesen jelentéktelen tény gondolom elkerülte a figyelmedet miszerint a kérdező éppen kettő csávóval kavar egyszerre és mind a kettőt feltett szándéka magába fogadni.. :D Innentől kezdve a megcsalás nem igazán érv..


Kérdező: Tegyél egy szívességet mind 2-nek fogj egy talicskát és hord el magad. :) Amúgy a kislányoknak miért mániájuk, hogy felnőttek dugják meg őket? :D Csak mert ha a 2. csávó egy pillanatra is komolyan vesz akkor ott gondok vannak..


25F

2017. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második! Igazad van, az tény, hogy aki egyszer megcsalt abban nem lehet megbízni. Az már másik dolog, amit te is mondasz, ami valóban nem elhanyagolható relevanciával bír.
2017. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 October15 ***** válasza:
100%
3.: Ezt se feltétlenül mondanám, anno egyik bnőm első hétben félre hát ha nem is qrt de bőven kimerítette a megcsalás fogalmát, úgy voltam vele, hogy pff majd lesz valami és további probléma nem adódott. Persze ehhez az is szükséges, hogy némi iq és eq a rendelkezésre álljon mind 2 félnél. :D Meg, hogy lehetőleg ne igya magát csatak részegre a jelenlétem / barátnői jelenléte nélkül.
2017. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!