Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne lépnem felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne lépnem felé?

Figyelt kérdés
Voltunk bulizni barátnőimmel és az egyikük hozta magával a barátját és annak az egyik haverját...Így nem ragadtam le nála szóval nem az volt hogy egész este rajta lógtam volna meg semmi sőt nem is nagyon voltam vele...de ő közbe végig aranyos volt velem folyton rámmosolygott ha látott...aztán valahogy eljutottunk oda hogy beszélgettünk és így rájöttem hogy nekem kell...az este folyamán még táncoltunk meg sokat ölelgetett és ezek az apró jelek...de nem nyomult és semmi több nem történt. Nem nagyon beszéltük így a nevünket meg semmi szóval ő lehet csak a becenevem tudja de nem jelölt be facebookon nem vette fel velem sehol a kapcsolatot...és ez így tök rossz és azt sem értem miért nem tudok leakadni erről a témáról...miért fogott meg ennyire? Megtaláltam amúgy facen esetleg én kezdeményezzek és jelöljem be??

2017. okt. 26. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz tőle valamit, szerintem muszáj lesz neked kezdeményezned. Talán félt attól, hogy elrontaná, ha tovább vinné a dolgot. Legalábbis én voltam így:)
2017. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad le, te hogyan reagáltál rá, tőled mentek-e az apró jelek (és ő ezeket vette-e). Lehet, hogy most ő sem tudja, hogy mi van. Vagy csak simán félénk.

Mi a baj azzal, ha te kezdeményezel? A reakciójából ki fog derülni, hogy mi van. Persze nem letámadni kell, csak küldeni a kis jeleket... :)

2017. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!