Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnek szokása nyilvános helyen a kezemet fogni meg ölelkezni,és gondolom ő ezt csak ilyen lányos dolognak fogja fel,hogy barátnők vagyunk hogy hát miért ne...de én viszont beleszerettem,2-3éve vagyunk nagyon jóba,és nem tudom hogy elmondjam-e neki,vagy inkább ne...Mert nem szeretném ha ezzel tönkretenném a barátságunkat.Nem tudom mitévő legyek. :/

2017. okt. 17. 20:45
 1/7 Dealmaster válasza:
Csókold meg a buszmegállóban és kiderül mi lesz.
2017. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem odaírni hogy mindketten lányok vagyunk...xd
2017. okt. 17. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra az esetre mondom ha te fiú vagy.

Csak azért mert nincs tapasztalatom leszbikus szerelemekben.


Nos, igen el kell mondanod. Azért mert ha csak barátok vagytok ez sokáig fog elhúzódni. Így te szenvedni fogsz.


És még olyan is lehet, ha ő erre rájön és rossz lányka akkor ki fog használni.


Megpróbálhatod megcsókolni.

(Nem muszáj mondani de akkor is az ajkaid kell használnod :D )


Ha minden jól megy ő is ezt érzi irántad.


Siker!

2017. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na tessék...
2017. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért vagyok annyira bizonytalan,mert ő az egyetlen barátom,és nem akarom ilyesmi miatt elveszíteni.Szóval akkor mi legyen?Kockáztassak vagy nem éri meg? >.<
2017. okt. 17. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudd meg ő hogy viszonyul az ilyen dolgokhoz próbáld valahogy rávezetni...

Ha ez számára nem negativ és ő is biszex akk esetleg rákérdezhetsz h mi lenne ha lenne egy lány aki őt kedvelné. Meg miennek képzeli el azt a lányt. És ha ez után nem leszel letörve akkor rávezetheted.

2017. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. okt. 17. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!